Top 14 Aplikací pro domácí cvičení

Když se dostáváte do stresu, není lepší věc, kterou byste se mohli uvolnit, než cvičení. Pandemická doba nás naučila více trénovat doma. Žijeme ve zlatém věku aplikací a platforem pro domácí cvičení. Stačí vám k tomu chytrý telefon nebo tablet a internet a máte přístup k desítkám tisíc tréninků - a to vše za minimální ceny, někdy i zadarmo. Konec konců je to levnější jako měsíční permanentka v luxusní posilovně a trénink může být stejně efektivní.

Psychické přínosy sportu a fyzické aktivity nelze přeceňovat. Sport byl vždy známý svými fyzickými přínosy. V posledních letech výzkumy také zjistily, že účast na sportu může pozitivně ovlivnit i vaše duševní zdraví. Ať už sportujete, cvičíte doma nebo se procházíte svižnou chůzí, fyzická aktivita spouští v mozku chemické látky, díky nimž se cítíte šťastnější a uvolněnější. Pravidelná fyzická aktivita pomáhá udržovat vaše klíčové mentální schopnosti ostré i s přibývajícím věkem. To zahrnuje bystré myšlení, učení a používání správného úsudku. Cvičení třikrát až pětkrát týdně po dobu alespoň 30 minut může poskytnout tyto nespočetně výhod pro vaše zdraví.

Pravidelné cvičení vám může pomoci zvýšit sebevědomí a zlepšit sebeúctu. S tím, jak se díky sportování zvyšuje vaše síla, dovednosti a vytrvalost, se zlepšuje i vaše sebevědomí. Sport vám poskytne pocit mistrovství a kontroly, což často vede k pocitu hrdosti a sebevědomí. S obnoveným elánem a energií, které vám přináší fyzická aktivita, můžete s větší pravděpodobností uspět v úkolech mimo hřiště i na něm. Když jste fyzicky aktivní, vaše mysl se rozptýlí od každodenního stresu. Aktivita vám pomůže vyhnout se tomu, abyste se utápěli v negativních myšlenkách. Cvičení snižuje hladinu stresových hormonů ve vašem těle. Ať už máte na trénink dvacet minut nebo hodinu, je tu pro vás množství cvičebních aplikací. Potřebujete jen podložku, trochu místa a internet. Tyto aplikace přinesou posilovnu až k vám.

J&J Official 7 Minute Workout

Tato aplikace, kterou navrhl ředitel fyziologie cvičení v Johnson & Johnson Human Performance Institute, je skvělým způsobem, jak maximálně využít sedm minut. Obsahuje 22 přednastavených tréninků a knihovnu 72 cviků (doplněných zvukovými pokyny a videonávody, které vám pomohou udržet správnou formu), které lze kombinovat do více než 1 000 variant cvičení, takže se v žádném případě nebudete nudit. K dispozici je dokonce i možnost "chytrého tréninku", která pro vás vytvoří personalizované tréninky na základě vaší úrovně kondice a motivace.
Recenze J&J Official 7 Minute Workout | Podobné jako J&J Official 7 Minute Workout
Poslední úprava: 2022-07-11 12:45:16

Hodnocení

https://7minuteworkout.jnj.com/

Sdílejte Top 14 Aplikací pro domácí cvičení

Aaptiv

Nejste si jisti, na jaký druh cvičení máte náladu? V appke Aaptiv jsou možnosti neomezené. Nabízí více než 2 500 lekcí všech typů cvičení a každý týden přibývá více než 30 nových lekcí - od více než 25 odborných trenérů. Ať už chcete běhat, cvičit na eliptickém trenažéru, posilovat, cvičit jógu, jezdit na kole, meditovat nebo zkusit něco jiného, Aaptiv nabízí cvičení se zvukovým průvodcem bez vizuálních efektů, které by vás při cvičení rozptylovaly. Je to jako mít osobního trenéra přímo v uchu.
Recenze Aaptiv | Podobné jako Aaptiv
Poslední úprava: 2022-07-11 12:47:35

Hodnocení

https://aaptiv.com/
NeoU Fitness

NeoU je metrů velký prostor v New Yorku, kde můžete navštěvovat lekce ve třech samostatných studiích, ale je to také centrum pro instruktory zvučných jmen, kteří natáčejí a streamují živé tréninky a tréninky na vyžádání pro lidi z celé země. Vyzkoušejte boot camp, box, pilates nebo HIIT tréninky v délce od pěti do 60 minut. Aplikace vám umožní filtrovat podle vybavení, které vlastníte (například činky, kettlebelly nebo prostě jen váha těla
Recenze NeoU Fitness | Podobné jako NeoU Fitness
Poslední úprava: 2022-07-11 12:49:25

Hodnocení

https://neoufitness.com/
Daily Yoga

Aplikace ponouká databází více než 500 ásan (neboli pozic), 70 jógových programů, 500 vedených lekcí jógy, pilates a meditace a seminářů od špičkových instruktorů. Nerozeznáte savasanu od adho mukha svanasany? Nevadí! Ke každému cvičení jsou přiloženy pokyny krok za krokem, které začátečníky provedou celou praxí. Pokročilí jogíni si však mohou vyzkoušet cvičení zaměřená na náročné balancování na rukou a inverze.
Recenze Daily Yoga | Podobné jako Daily Yoga
Poslední úprava: 2022-07-11 12:51:12

Hodnocení

https://dailyyoga.com/#/
Nike Training Club

Mistři trenéři společnosti Nike pracují s celebritami, jako jsou Naomi Campbell, Bella Hadid, andílci Victoria's Secret - a s vámi, pokud si stáhnete aplikaci NTC. K dispozici je více než 185 bezplatných tréninků (některé z nich jsou inspirovány sportovci Nike) v kategoriích jako vytrvalost, pohyblivost, síla a jóga. Trenéři předvádějí pohyby ve videoklipech, abyste věděli, co děláte.
Recenze Nike Training Club | Podobné jako Nike Training Club
Poslední úprava: 2022-07-11 12:54:21

Hodnocení

https://www.nike.com/cz/ntc-app

Sdílejte Top 14 Aplikací pro domácí cvičení

Keelo

Víte, že vysoce intenzivní intervalový trénink je jedním z nejlepších způsobů, jak si rychle a efektivně zacvičit? V Keelo tréninky trvají méně než 20 minut a vybírají z knihovny více než 180 cviků, z nichž většina je s vlastní vahou, zatímco některé vyžadují činky nebo jiné základní vybavení. Pokud nemáte přístup k určitému vybavení, rádi vám doporučí alternativní pohyby. Nejlepší část: Tato cvičební aplikace je zdarma.
Recenze Keelo | Podobné jako Keelo
Poslední úprava: 2022-07-11 12:56:54

Hodnocení

https://www.keelo.com/
Alo Moves

Alo vytvořila skvělou cvičební aplikaci, která hostí tisíce videí s jógou (přičemž každý den přibývají nová) a stovky tréninkových plánů a jednorázových lekcí. K dispozici jsou také specifické workshopy jógy, pokud si chcete osvojit určitou dovednost (například stojky na rukou nebo planching), a další programy od průvodce tréninkem na 10 km až po výukové programy šplhu po laně a motýlího přítahu.
Recenze Alo Moves | Podobné jako Alo Moves
Poslední úprava: 2022-07-11 12:58:07

Hodnocení

https://www.alomoves.com/
ROMWOD

Nemusíte být crossfiterem, abyste mohli využívat výhod ROMWOD. Tato cvičební aplikace obsahuje více než 1 500 videí bez vybavení, která trvají od 10 do 90 minut (každý den je nahrán nový trénink s průvodcem). Ale místo toho, abyste z nich omdlévali, jsou tyto lekce zaměřené na zvyšování flexibility, mobility a obratnosti - což je velmi důležitý prvek fitness, který vám zajistí, že můžete maximalizovat své přírůstky.
Recenze ROMWOD | Podobné jako ROMWOD
Poslední úprava: 2022-07-11 13:09:14

Hodnocení

https://romwod.com/
Glo

Tato aplikace na jógu vám umožní přizpůsobit si svůj cvičební zážitek. Po zodpovězení několika rychlých otázek vám Glo navrhne lekce jógy, pilates a meditace ze své knihovny s více než 4 000 cvičeními, uloží vaše cvičení a sestaví kolekce lekcí inspirované vašimi zájmy. Instruktoři světové úrovně nabízejí také vedené série lekcí, cvičení na podložce na posílení jádra a základy mindfulness.
Recenze Glo | Podobné jako Glo
Poslední úprava: 2022-07-11 13:11:27

Hodnocení

https://www.glo.com/
Sweat

Aplikace Sweat je dílem australské osobní trenérky Kayly Itsines a nyní se rozrostla do rozsáhlé tréninkové aplikace s řadou různých programů a receptů, které vám pomohou dosáhnout vašich cílů. V aplikaci najdete strukturovaný program pro každou ženu - od novopečené maminky, která dělá první kroky v posilovně po porodu, až po dívku, která chce získat větší sebedůvěru v posilovně.
Recenze Sweat | Podobné jako Sweat
Poslední úprava: 2022-07-11 13:13:24

Hodnocení

https://www.sweat.com/

Sdílejte Top 14 Aplikací pro domácí cvičení

Centr

Herec Chris Hemsworth podpořil aplikaci Centr, která se snaží kombinovat cvičení s plánováním jídla a všímavostí, aby pomohla vaší fyzické i duševní kondici. Centr nabízí každodenní cvičební videa, která můžete cvičit buď v posilovně, nebo doma, a která zahrnují různé disciplíny (HIIT, silový trénink, box a dokonce i jógu a pilates). Taky tam můžete najít zdravé a chutné recepty.
Recenze Centr | Podobné jako Centr
Poslední úprava: 2022-07-11 13:15:21

Hodnocení

https://centr.com/centr
Fiit

Naše oblíbená aplikace pro domácí cvičení je elegantní a nabízí širokou škálu tréninků na vyžádání a živých tréninků, které se dělí na tři oblasti: sílu, kardio a rovnováhu, přičemž poslední jmenovaná zahrnuje například protahovací a jógové lekce. Aplikace je přehledná, takže snadno najdete cvičení, které vyhovuje vašim cílům a úrovni kondice. Aplikace je také neustále aktualizována o nové typy tréninků.
Recenze Fiit | Podobné jako Fiit
Poslední úprava: 2022-07-11 13:17:50

Hodnocení

https://fiit.tv/
Les Mills +

Najdete tady ke příkladu hodina Bodypump s činkami. To je intenzivní lekce se spoustou opakování prováděných v tempu - a je příznačná pro přístup Les Mills. Když jdete rovnou na lekci Les Mills, můžete se cítit, jako byste byli hozeni do hluboké vody, takže když jsme aplikaci vyzkoušeli, zjistili jsme, že úvodní lekce, které vás provedou základními pohyby, jsou opravdu cenné.
Recenze Les Mills + | Podobné jako Les Mills +
Poslední úprava: 2022-07-11 13:19:23

Hodnocení

https://www.lesmills.com/
Freeletics

Tato aplikace vám pomůže sestavit tréninkový plán na šest až dvanáct týdnů, který bude vyhovovat vašim osobním cílům, ať už chcete zhubnout, nabrat svalovou hmotu nebo se prostě jen zlepšit, a poté vás v jeho plnění podpoří radami ohledně výživy a tréninkem myšlení. Koučování je v rámci tréninkového plánu působivě přizpůsobitelné - aplikace dokáže trénink upravit tak, aby vyhovoval prostoru a vybavení, které máte v danou chvíli k dispozici.
Recenze Freeletics | Podobné jako Freeletics
Poslední úprava: 2022-07-11 13:20:39

Hodnocení

https://www.freeletics.com/en/

Share 14 Best Aplikací pro domácí cvičení