Top 15 Aplikací pro iPhone

Tablety a telefony se systémem iOS jsou technologické zázraky, které vás pobaví, umožní vám pracovat z libovolného místa a udrží vás ve spojení s přáteli, rodinou a spolupracovníky. Se správnou aplikací můžete svůj skromný mobil proměnit v mobilní kino, pracovní stanici, umělecké plátno, správce receptů a mnoho dalšího. V dnešní době umí telefon téměř vše. A pokud máte iPhone nebo iPad, App Store nabízí jednu z největších sbírek aplikací na světě, která zahrnuje nespočet populárních kategorií. Kde však vzhledem k obrovskému množství aplikací vůbec začít? Zde jsme pro vás shromáždili několik nejlepších dostupných aplikací pro iPhone z různých kategorií. Ať už jste v systému iOS nováčkem, nebo jen chcete rozšířit svůj arzenál nad rámec. Bohužel najít ty nejlepší aplikace je někdy trochu problém.

Těchto 15 doporučených aplikací jsme pečlivě vybírali. Najdete tady aplikace z kategorie hudby, správ, seznamování, uklidnění, zdravého životního stylu, cvičení a podobně. Takže snadno najdete ty, které vyhovují vaší aktuální náladě. Potřebujete zábavnou službu pro streamování videa? I na to je tu aplikace. Hledáte spolehlivou navigaci, který vám zajistí, že se neztratíte na cestách? I na to je tu aplikace. Chcete mít pohromadě všechny skupinové chaty? Neuvěříte, ale na to je tu aplikace taky- a je skvělá!
Pokud s iPhonem pracujete poprvé, může vás tolik skvělých aplikací ohromit. Pokud se vaše peněženka cítí poněkud odlehčená, vězte, že mnoho položek ze seznamu je zdarma. Každá doporučená aplikace je svým způsobem vynikající. Dohromady je naše kolekce přehledem nejlepších aplikací v obchodě AppStore. Tak je prozkoumejte a užijte si je plným douškem!

Messenger

Služba Messenger společnosti Facebook je nabízena jako samostatná aplikace pro zasílání textových zpráv. Umožňuje vám chatovat s přáteli na Facebooku a s kýmkoli, kdo má tuto aplikaci nainstalovanou. Nejlepší je, že k jejímu používání ani nemusíte být přihlášeni na Facebooku. Tuto aplikaci doporučujeme pro samotný objem zpráv, které se prostřednictvím Facebooku odehrávají, i když je trochu frustrující, že samotná aplikace Facebook již neobsahuje funkci zasílání zpráv a zabírá další místo na domovské stránce.
Recenze Messenger | Podobné jako Messenger
Poslední úprava: 2022-04-01 10:19:55

Hodnocení

https://www.messenger.com/

Sdílejte Top 15 Aplikací pro iPhone

GroupMe

Chatovacích aplikací je mnoho a skupinových chatů ještě více. Pokud jste na tom podobně jako my, pravděpodobně tu a tam používáte skupinové chaty a přepínání mezi aplikacemi a hromadami skupin s oznámeními je běžné. Nebylo by jednodušší shromáždit všechny vaše skupinové chaty pohromadě v jedné aplikaci? GroupMe vám usnadní jejich sledování. Přidejte lidi jednoduše jen pomocí jejich telefonního čísla a můžete začít chatovat, aniž by si museli stahovat aplikaci. Své skupiny můžete pojmenovat, nastavit avatary a také ukládat fotografie a videa v rámci skupinových chatů, abyste se k nim mohli později vrátit. K dispozici je dokonce i verze pro stolní počítače, takže můžete pokračovat v chatu, aniž byste museli vytahovat telefon z kapsy.
Recenze GroupMe | Podobné jako GroupMe
Poslední úprava: 2022-04-01 10:23:01

Hodnocení

https://groupme.com/
Bumble

Bumble je seznamovací aplikace, kterou v roce 2014 spustil bývalý manažer Tinderu. Stejně jako Tinder i Bumble používá model přejetí prstem vpravo/vlevo, který uživatelům umožňuje třídit a přiřazovat potenciální partnery. Bumble má však několik jedinečných funkcí. Například pokud muž a žena na svých profilech přejedou prstem doprava, první zprávu může poslat pouze žena. Je to tak, aby se snížil objem toxických a nechtěných zpráv od mužů, s nimiž se mnoho žen v seznamovacích aplikacích setkává. Aplikace taky podporuje i různorodé orientace.
Recenze Bumble | Podobné jako Bumble
Poslední úprava: 2022-04-01 10:24:31

Hodnocení

https://bumble.com/
Whisk

Všude na internetu jsou úžasné recepty zdarma - ale najít ten, který potřebujete, je jako hledat jehlu v kupce sena a je snadné ztratit skvělý recept. Proč místo toho nezačít používat Whisk? Whisk vám umožňuje sdružovat recepty z celého internetu, nahrazovat přísady a množství a v podstatě si vytvořit vlastní kuchařku. K dispozici je plánovač jídel, pomocí kterého si můžete naplánovat týden dopředu, a vytvoření nákupního seznamu je stejně snadné jako stisknutí jediného tlačítka. Díky aplikaci Whisk už nikdy neztratíte skvělý recept.
Recenze Whisk | Podobné jako Whisk
Poslední úprava: 2022-04-01 10:26:26

Hodnocení

https://whisk.com/
Tasty

Pravděpodobně jste na internetu viděli stovky videí s recepty Tasty, ale nezapomeňte na její aplikaci. S více než 4 000 recepty, možnostmi oddělit recepty pro různé diety nebo dokonce typy jídel je Tasty jednou z nejvýkonnějších aplikací na recepty. U každého receptu najdete složitý návod krok za krokem spolu s praktickými videi a můžete dokonce použít funkci "co mám v kuchyni", abyste viděli pouze recepty, které můžete právě teď připravit. Výkonná a vynikající aplikace na recepty.
Recenze Tasty | Podobné jako Tasty
Poslední úprava: 2022-04-01 10:28:50

Hodnocení

https://tasty.co/

Sdílejte Top 15 Aplikací pro iPhone

Lifesum

Sestavení správného jídelníčku může dát hodně práce, ale společnost Lifesum může převzít spoustu těžké práce za vás. Ať už chcete shodit nějaké to kilo, nebo se jen pustit do zdravějšího stravování, Lifesum nabízí obrovský seznam jídelních a dietních plánů, kterými se můžete řídit. Má možnosti pro keto, veganskou a paleo stravu a je také vybaven potravinovým deníkem a makro sledovači pro případ, že si svůj příjem pečlivě hlídáte. Mnoho nejlepších funkcí je však uzamčeno za prémiovým předplatným, a to včetně osobnějších dietních plánů.
Recenze Lifesum | Podobné jako Lifesum
Poslední úprava: 2022-04-01 10:30:33

Hodnocení

https://lifesum.com/
Twitch

Twitch je nejlepší místo, kde můžete sledovat, jak ostatní hrají videohry nebo profesionální turnaje, nebo si jen tak odpočinout u skutečných deskových her. Ano, zní to jako verze aplikace pro mladší sourozence, ale slibujeme vám, že jakmile začnete, je to šíleně nutkavé. Ať už tam sledujete profesionální hráče, kteří hrají nové balíčky v Hearthstone, nebo turnaj v League of Legends, aplikace Twitch vám umožní chatovat se streamery a dalšími diváky a sledovat dříve nahraná videa, a navíc je kompatibilní s AirPlay a Chromecastem.
Recenze Twitch | Podobné jako Twitch
Poslední úprava: 2022-04-01 10:34:17

Hodnocení

https://www.twitch.tv/
Strafe Esports

Pokud rádi sledujete nejnovější zprávy a výsledky ze svých oblíbených e-sportů, vyzkoušejte službu Strafe Esports. Pokrývá novinky z různých her, včetně League of Legends, Hearthstone a Rocket League - a dokonce vám umožní si e-sportovní zážitky zpestřit pomocí systému sázek, který porovnává vaše předpovědi s předpověďmi ostatních. Pokud jste milovníky esportů nebo jste jen zvědaví, stojí tato aplikace za stažení.
Recenze Strafe Esports | Podobné jako Strafe Esports
Poslední úprava: 2022-04-01 10:35:44

Hodnocení

https://www.strafe.com/
What3Words

Díky automatickým navigačním aplikacím v chytrých telefonech nebylo cestování nikdy jednodušší. Přesto však není nijak zvlášť snadné sdílet jednu polohu. Jistě, můžete poslat hypertextový odkaz na konkrétní místo v Mapách Google, ale stále to není nejlepší řešení. Společnost What3Words tento problém vyřešila jednoduchým, ale účinným způsobem - přidáním dalších názvů do map. Každému jednotlivému čtverci o rozloze 10 stop na celé zeměkouli byl přidělen jedinečný tříslovný název. Zadejte tato tři slova do aplikace What3Words a zobrazí se vám přesné místo, kam potřebujete jít. Vynikající aplikace, kterou se vyplatí stáhnout pro případ potřeby.
Recenze What3Words | Podobné jako What3Words
Poslední úprava: 2022-04-01 10:38:24

Hodnocení

https://what3words.com/
Booking

Je to ta nejlepší aplikace, kterou si můžete stáhnout, pokud potřebujete rychle najít hotelový pokoj. Booking.com má v nabídce více než 27 milionů hotelů, motelů a dalších zařízení, takže je ideálním místem, kde se můžete ubytovat. Ujistěte se, že jste si vybrali to nejlepší, a zkontrolujte jednu z více než 135 milionů ověřených recenzí a zanechte svou vlastní. Můžete filtrovat podle ceny, hodnocení recenzí a dokonce i kvality Wi-Fi. Existuje jen málo omezení, kdy můžete rezervovat, a často můžete rezervovat na poslední chvíli nebo s velkým předstihem.
Recenze Booking | Podobné jako Booking
Poslední úprava: 2022-04-01 10:40:22

Hodnocení

https://www.booking.com/

Sdílejte Top 15 Aplikací pro iPhone

Uber

I když má v některých městech problémy, Uber je stále králem soukromé dopravy. Řidiči jsou k dispozici ve většině měst po celé planetě, takže Uber využijete, pokud se potřebujete někam dostat a nemáte vlastní kola. Služba "soukromého taxi" Uber nabízí soukromí a bezpečí cizího auta jako alternativu k veřejné dopravě a není ani příliš drahá. Po přijetí jízdy uvidíte, kde se řidič nachází, uvidíte cestu před vámi a po skončení jízdy můžete řidiče dokonce ohodnotit. A zapomeňte na šmátrání po drobných, protože všechno se řeší přímo v aplikaci.
Recenze Uber | Podobné jako Uber
Poslední úprava: 2022-04-01 10:47:37

Hodnocení

https://www.uber.com/
Strava

Je to nejlepší fitness aplikace ve většině chytrých telefonů a má to svůj důvod. Strava poskytuje všechny nástroje, které potřebujete ke sledování téměř jakéhokoli druhu běhu, plavání nebo jízdy. Sledování je stejně snadné jako stisknutí tlačítka a držení telefonu u sebe (nebo sledování na chytrých hodinkách a importování aktivity do Stravy). K dispozici jsou i analytické nástroje, které vám ukáží, jak dobře jste si vedli v porovnání s předchozími výkony. Zobrazí vám také oblíbené trasy v okolí a vaše umístění v místních žebříčcích.
Recenze Strava | Podobné jako Strava
Poslední úprava: 2022-04-01 10:49:56

Hodnocení

https://www.strava.com/
Calm

Calm je jedna z nejlepších meditačních aplikací, ale není to jen o meditaci. Její průvodci meditací jsou sice vynikající a obsahují bezplatný návod, jak začít, ale obsahuje také sekci Sleep Stories (Příběhy na spaní), kde je řada hlasových herců a známých osobností, kteří čtou příběhy na dobrou noc. Milujete Bridgerton? Regé-Jean Page se připojila k obsazení Calmových Příběhů na spaní a můžete si také poslechnout příběhy, které čte také Mary Berry nebo Matthew McConaughey. Většinu funkcí, se kterými si budete chtít hrát, si Calm předplácí.
Recenze Calm | Podobné jako Calm
Poslední úprava: 2022-04-01 10:51:24

Hodnocení

https://www.calm.com/
Loóna

Nemůžete spát? Nejste sami, protože mnoho z nás trpí neschopností. Proč nevyzkoušet Loónu? Loóna o sobě tvrdí, že je "aplikací pro změnu nálady", nikoli běžnou aplikací pro spánek. Místo pouhého přehrávání ukolébavek před spaním, chce Loóna pomoci vyrovnat vaši náladu během dne, udržet úzkost na nízké úrovni a pomoci vám mít před spaním stabilní náladu, což povede k lepšímu spánku. Seznamy skladeb a poutavé příběhy vás budou bavit po celý den, a když přijde čas spánku, Sleepscapes vás uvedou do hlubokého spánku.
Recenze Loóna | Podobné jako Loóna
Poslední úprava: 2022-04-01 10:57:41

Hodnocení

https://loona.app/
BandLab

GarageBand je vynikající, ale je tu už tak dlouho, že možná hledáte alternativu. Pokud nejste fanoušky GarageBandu nebo chcete jednoduše strávit nějaký čas s jinou aplikací pro tvorbu hudby, sáhněte po aplikaci BandLab. Má několik stop pro nahrávání, úpravu a remixování hudby a umožňuje přidávat celou řadu různých efektů, beatů, smyček nebo jinak. K dispozici jsou možnosti pro všechny populární žánry, na které si vzpomenete, a své výtvory můžete snadno sdílet s přáteli.
Recenze BandLab | Podobné jako BandLab
Poslední úprava: 2022-04-01 10:59:42

Hodnocení

https://www.bandlab.com/

Share 15 Best Aplikací pro iPhone