Top 16 Sportovních webů

V následujícím článku se podíváme na 15 nejlepších českých webů se zaměřením na sport. Půjde o portály z různých oblastí jako jsou například sportovní zpravodajství, stránky pro sledování živých výsledků zápasů či streamování z utkání. Podíváme se i na nejlepší portály pro online kurzovní sázení na sporty.

Sport je rozhodně fenomén dnešní doby. S rozmachem internetu a různých streamovacích služeb získal ještě více na popularitě. Kdykoli a prakticky okamžitě můžete být informováni o změně stavu skóre v utkání vašeho oblíbeného týmu díky informačním portálům s živými výsledky. Téměř všude jsou dnes také dostupné streamy ze sportovních utkání, a to nejen na ty nejpopulárnější sporty. Sledovat můžete takřka cokoli a výjimkou nejsou ani streamy z trochu exotičtějších soutěží.
Pro ještě více adrenalinu při sledování zápasů jsou zde portály, kde si můžete vsadit online na výsledek utkání. Pokud máte v sportu široký rozhled a dobrou schopnost analýzy týmů, můžete si na tom i celkem slušně přivydělat. Zaručené ale je, že jakmile si vsadíte, bude i ten nejnudnější fotbalový zápas s výsledkem 0:0 pro vás adrenalinovým zážitkem. Sázkové kanceláře na svých stránkách propojují kurzovní sázení právě se streamováním. Je ale nutné mít za poslední dobu vsazený nějaký tiket, abyste měli k přenosům přístup. Vsázet tak nemusíte ani kvůli hazardní hře, ale právě pro možnost sledovat celou řadu přenosů z různých sportů či soutěží. Za tuto širokou nabídku streamů tak de facto zaplatíte jen pár korun.

V rámci sportovního zpravodajství zde uvidíme nejlepší weby, které se zaměřují na všechny sporty, ale i weby, které jsou specializované na jednotlivé sporty. Pokud jste například fanouškem fotbalu, oceníte portál se zaměřením na tento sport, který vás informuje o celém dění ve světovém fotbale. Na jednom místě tak najdete všechny aktuality, statistiky a výsledky či přestupové spekulace ohledně jednotlivých hráčů. Specializovaných portálů je více, momentálně mají nejlepší zpracování asi fotbal a tenis.
Pojďme se podívat na samotný seznam TOP 15 českých portálů se sportovní tématikou.

Eurofotbal.cz

Zde je portál pro ty, kteří chtějí mít absolutní přehled v evropském fotbale. Na toto téma zde najdete prakticky cokoli. Z úvodní nabídky evropských soutěží, která je opravdu široká, na jeden klik vyberete zprávy, tabulky, statistiky hráčů a týmů, nadcházející a odehrané zápasy z vaší oblíbené soutěže.
Stejně přehledně jsou seřazeny aktuální přestupy, zápasy hrané v daný den i zápasy vysílané v TV.
Bonusem jsou interní zprávy, které si můžete posílat s dalšími uživateli portálu, či tipovací soutěže o ceny, které Eurofotbal pořádá.

Recenze Eurofotbal.cz | Podobné jako Eurofotbal.cz
Poslední úprava: 2022-04-04 13:43:23

Hodnocení

https://www.eurofotbal.cz/

Sdílejte Top 16 Sportovních webů

Hokej.cz

Najdete zde i hokejové zprávy ze zahraničí, portál je ale primárně zaměřen na český hokej. Dostupné jsou i kompletní statistiky, zápasy a tabulky pro nižší soutěže, jako je Chance liga, 2. liga či mládežnické soutěže. Lehce zde dohledáte, jaké zápasy se vysílají v TV pro aktuální den.
Výhodou portálu je, že po zaplacení předplatného máte přístup k Hokejka TV. Sledovat můžete jak Tipsport extraligu, tak nižší Chance ligu.

Recenze Hokej.cz | Podobné jako Hokej.cz
Poslední úprava: 2022-04-04 13:43:54

Hodnocení

https://hokej.cz/
Nhl.cz

Hokejové zpravodajství ze světa NHL, AHL, ECHL a nižších soutěží. Většinu zpráv tvoří informace o českých či slovenských hráčích působících v NHL.
Výhodou stránek je krásná přehlednost, vše je roztříděné v odpovídajících kategoriích. Na pár kliků si můžete otevřít detailní statistiky týmů, nebo aktuální kanadské bodování českých a slovenských hráčů.
Portál nezapomíná ani na historii. Na jeho stránkách si můžete dohledat staré rekordy NHL, všechny držitele prestižních ocenění a trofejí, či postavení Čechů na draftu.

Recenze Nhl.cz | Podobné jako Nhl.cz
Poslední úprava: 2022-04-04 13:44:42

Hodnocení

https://nhl.cz/
Sport.cz

V případě Sport.cz jde o sportovní sekci Seznamu. Momentálně jde o asi nejčtenější sportovní zpravodajství. Expresní články přinášejí každodenně novinky ze širokého spektra sportů. Samozřejmostí jsou nejpopulárnější sporty, Sport.cz ale nezaostává ani v těch méně sledovaných, jako jsou například smíšená bojová umění (MMA), zimní sporty či motosporty. Nezapomíná dokonce ani na fanoušky e-sportů. Pravidelně zveřejňuje také různé komentáře a glosy ze sportovního světa.
Velmi příjemný je vzhled webu. Všechny zprávy máte přehledně seřazené podle sportů, a tak se rychle dostanete k tomu, co hledáte. Když si zvolíte konkrétní sport, dostanete se ještě k přehledu nejpopulárnějších soutěží z této oblasti.

Recenze Sport.cz | Podobné jako Sport.cz
Poslední úprava: 2022-04-04 13:45:44

Hodnocení

https://www.sport.cz/
Sport.ceskatelevize.cz

Jedná se o internetovou verzi televizního kanálu ČT sport. Sportovní zpravodajství je tady propojené s online vysíláním televize. Spustit si tedy můžete jen takové přenosy, které jsou vysílány i klasickou televizí. Paralelní přenosy, a tudíž možnost výběru zápasu máte většinou při velkých sportovních akcích, jako jsou například mistrovství světa v ledním hokeji.
Bonusem portálu jsou přidávané pozápasové sestřihy, kterých bývá opravdu hodně. Jde třeba o domácí fotbalovou či hokejovou soutěž, anebo Ligu mistrů. Pokud nestihnete zápas vašeho oblíbeného týmu, zde byste mohli najít jeho záznam.

Recenze Sport.ceskatelevize.cz | Podobné jako Sport.ceskatelevize.cz
Poslední úprava: 2022-04-04 13:46:13

Hodnocení

https://sport.ceskatelevize.cz/

Sdílejte Top 16 Sportovních webů

Tenisportal.cz

Pro tenisové fanoušky máme na české scéně právě tento portál. Nabízí komplexní přehled zpráv, výsledků, nadcházejících zápasů, aktuálních světových žebříčků či kalendář nadcházejících tenisových podniků. A to nejen těch největších, web nezapomíná ani na turnaje úrovně Challenger či Futures.
Dostupné jsou zde přehledně roztříděné kategorie, a vy se tak hned můžete dozvědět, kteří tenisté jsou aktuálně zraněni nebo se odhlásili z turnajů. V diskusích můžete diskutovat s dalšími uživateli portálu.
Výhodou portálu jsou různé ankety a soutěže o věcné ceny, které pořádá.

Recenze Tenisportal.cz | Podobné jako Tenisportal.cz
Poslední úprava: 2022-04-04 13:46:54

Hodnocení

https://www.tenisportal.cz/
Livesport.cz

Co se týče sledování živých výsledků a dalších live informací ze zápasů, je Livesport naprosto bezkonkurenční. Uživatelské rozhraní je velice příjemné a přehledné, vše je roztříděno podle lig, zemí a sportů. Najdete zde i výsledky z hodně exotických fotbalových soutěží.
Příjemné jsou i další funkce, které Livesport nabízí. Soutěž, kterou chcete sledovat, si můžete přidat do oblíbených a bude se vám zobrazovat na začátku seznamu. Můžete si označit zápasy, na které jste vsadili, a poté dostávat upozornění o změnách v jejich skóre. Ke stažení je dostupná také aplikace na mobil, a tyto upozornění tedy můžete mít přímo ve svém mobilu.

Recenze Livesport.cz | Podobné jako Livesport.cz
Poslední úprava: 2022-04-04 13:47:28

Hodnocení

https://www.livesport.cz/
isport.cz

Zde máme internetové vydání deníku Sport. Nabízí opravdu komplexní zpravodajství ze všech druhů sportů. Za mě je ale vzhled stránek trochu méně přehledný, než je tomu u Sport.cz.
Najdete zde také různé blogy či komentáře od redakce deníku. V rámci propojení s Tipsportem redakce přidává i sázkařské tipy, kterými se můžete inspirovat. Zapojit se můžete i do různých soutěží jako je například Sazka Fantasy.
Samozřejmostí jsou opět online výsledky, tabulky různých soutěží, statistiky týmů a hráčů. Výhodou webu je pro mě také zpravodajství o přestupech, ať už ve fotbale nebo třeba v NHL. Na pár kliků se tak dostanete k aktuálním změnám v kádrech týmů.

Recenze isport.cz | Podobné jako isport.cz
Poslední úprava: 2022-04-04 13:48:51

Hodnocení

https://isport.blesk.cz/
Fotbalportal.cz

Jeden z nejlepších specializovaných portálů zaměřených na fotbal. Zpravodajství na něm je opravdu komplexní a přehledné. Uživatelské rozhraní je přívětivé a vše je dostupné na pár kliků.
Na úvodní liště máte na výběr domácí ligu a 4 nejsilnější evropské soutěže, tedy tu anglickou, německou, španělskou a italskou. Zpravodajství z dalších soutěží najdete pod kolonkou Ostatní.
Opět tady najdeme i propojení se sázkovými kancelářemi, a tedy sekci pro sázkařské tipy. Příjemná je i část portálu, která představuje různé fotbalové kluby a hráče. Lehce se tak dostanete k jejich kariérním statistikám a působením v klubech, či si o konkrétním týmu zjistíte víc.

Recenze Fotbalportal.cz | Podobné jako Fotbalportal.cz
Poslední úprava: 2022-04-04 13:53:06

Hodnocení

https://www.fotbalportal.cz/
Efotbal.cz

Další portál se zaměřením na evropský fotbal. Denně přináší kompletní zpravodajství, jeho bonusem jsou zprávy z nižších domácích soutěží, někdy i z divizí. Pravidelně jsou přidávány zajímavé rozhovory. Najdete zde i přehledný TV program fotbalových utkání na aktuální den.
Ve srovnání s Eurofotbalem ale trochu pokulhává. Rozhraní není natolik přehledné, některé funkce zcela chybí. Pokud hledáte podrobné statistiky a máte rádi přehlednost, víc vás bude zajímat Eurofotbal. Efotbal naopak přináší větší množství rozhovorů. Navštívit se ho vyplatí také pokud hledáte zpravodajství z nižších českých soutěží.

Recenze Efotbal.cz | Podobné jako Efotbal.cz
Poslední úprava: 2022-04-04 13:55:24

Hodnocení

https://www.efotbal.cz/

Sdílejte Top 16 Sportovních webů

Hokejportal.cz

Tento portál věnovaný lednímu hokeji se nejvíc zaměřuje na zpravodajství z domácí Extraligy a americké NHL. Neopomíná ale ani další nadnárodní ligy jako jsou KHL či rakouská EBEL liga.
Obzvlášť dobře vypracované jsou zde zprávy ohledně přestupů v týmech Extraligy. Vy tak můžete mít slušný přehled o aktuálních změnách na soupiskách týmů. Dostupné jsou samozřejmě všechny aktuální tabulky s výsledky zápasů a kalendář nadcházejících zápasů.
Ve srovnání s předchozími portály ale Hokejportal nenabídne nic navíc, žádnou soutěž či tipovačku zde nejspíš nenajdete.

Recenze Hokejportal.cz | Podobné jako Hokejportal.cz
Poslední úprava: 2022-04-04 13:58:20

Hodnocení

https://www.hokejportal.cz/
Mmashorties.cz

V poslední době se hodně zvýšila popularita smíšených bojových umění, tedy MMA sportů. Při hledání novinek z oktagonu je nejlepší portál mmashorties.cz. Nabízí kompletní zpravodajství a novinky, ať už z UFC, domácího Oktagonu, či například z organizací ACA, IAF apod.
Součástí jsou také předzápasové analýzy, sázkařské tipy či rozhovory s bojovníky. Portál pravidelně zveřejňuje například i výplaty fighterů z UFC za uskutečněné turnaje, a vy tak můžete mít kompletní přehled o událostech na bojové scéně.

Recenze Mmashorties.cz | Podobné jako Mmashorties.cz
Poslední úprava: 2022-04-04 14:00:23

Hodnocení

https://www.mmashorties.cz/
Tipsport.cz

Jde o online sázkovou kancelář, kde můžete vsázet na výsledky sportovních utkání prematch, nebo live. Nutná je samozřejmě registrace.
Tato sázková kancelář ale nabízí řadu dalších funkcí. Najdete zde sportovní zprávy, analýzy zápasů od bookmakerů či samotných uživatelů, blogy, diskusní fóra a tak dále.
Bonusem Tipsportu pro sázkaře je možnost psaní analýz na zápasy a blogů, na kterých poté lze díky odměnovému systému vydělávat. Soutěží, do kterých se můžete zapojit, je pravidelně pořádána celá řada. Populární je například pyramida, ve které můžete vyhrát až 15 milionů korun.
Velice příjemná je také Tipsport TV, kterou lze sledovat, pokud si alespoň jednou za čas vsadíte tiket za pár korun. Poté máte přístup ke stovkám sportovních přenosů denně.

Recenze Tipsport.cz | Podobné jako Tipsport.cz
Poslední úprava: 2022-04-04 14:05:15

Hodnocení

https://www.tipsport.cz/
iFortuna.cz

Alternativou v případě kurzovního sázení na sporty je iFortuna.cz.  Najdete zde také kompletní sportovní a sázkový servis. Zveřejněné analýzy utkání jsou pouze od bookmakerů.
Ve srovnání s Tipsportem vám ale nenabídne tolik soutěží, a pokud ano, ceny ani zdaleka nekonkurují těm u Tipsportu. Nenajdete zde ani žádný odměnový systém kromě samotného vsázení, na kterém by šlo vydělávat. Pokud chcete sázkovou kancelář využívat jako streamovací službu, musíte na Fortuně také pravidelněji vsázet, než je tomu u Tipsportu.

Recenze iFortuna.cz | Podobné jako iFortuna.cz
Poslední úprava: 2022-04-04 14:06:39

Hodnocení

https://www.ifortuna.cz/
Chance.cz

Další možností k sledování celé řady sportovních přenosů skoro zadarmo je sázková kancelář Chance. Je součástí holdingu Tipsport, a tak si můžete užívat všech výhod a služeb, které nabízí sám Tipsport. Kromě sledování streamů se tak můžete zapojit do solidního věrnostního programu, řady soutěží o slušné věcné ceny, psaní analýz a blogů. Součástí je také fórum, kde můžete sdílet tikety s jinými sázkaři a vyměňovat si názory ze sportu.
Recenze Chance.cz | Podobné jako Chance.cz
Poslední úprava: 2022-04-04 14:07:46

Hodnocení

https://www.chance.cz/
Remíza.cz

Remíza.cz je web pro všechny fanoušky sportu a sportovních informací. Najdete zde jak aktuality, tak rozsáhlé články o jednotlivých sportovních celebritách, klubech nebo elitních soutěžích. Remíza.cz na svůj web umisťuje do článků i videa, která ještě lépe ilustrují dané téma zvednuté v textu. Remíza.cz má ve svém portfoliu různorodé sporty, a tak si na své přijde téměř každý.
Recenze Remíza.cz | Podobné jako Remíza.cz
Poslední úprava: 2023-04-27 11:43:56

Hodnocení

https://remiza.cz/

Sdílejte Top 16 Sportovních webů

Share 16 Best Sportovních webů