Top 15 Webů s ojetými auty

Pořízení nového vozidla v dnešní době ztrácí stále více na popularitě. Například v roce 2021 bylo v České republice registrováno nových vozidel průměrně o 20% méně než v roce 2017, s tím že většina registrovaných vozů byly značky Škoda. Je to způsobeno nedostatkem nových aut a tak lidé v těchto časech raději sáhnou po nějakém ojetém vozu spíše, než čekání na výrobu toho nového. S rostoucím trhem ojetých vozů se samozřejmě bude rozrůstat i místo, webové portály, bazary a další, kde se dají ojetá auta prodávat.

Dnes se nebudeme bavit o středověkých způsobech jako zajít si do autobazaru a pořídit ojeté auto tam, platit za něj přemrštěné ceny, které ve skutečnosti takové ojeté auto takovou cenu nemá. Některé autobazary jsou férové a svými službami a přístupem jsou perfektní cestou k pořízení ojetého vozu, není to však případ všech autobazarů. Podíváme se na dnes již běžnou metodu výběru svého budoucího ojetého vozu. Sestavili jsme seznam TOP 15 českých webů s ojetými auty. Českých webů s ojetými vozy se dá po krátkém hledání na internetu nalézt spoustu, některé jsou normální bazary, na kterých se prodává i spousta jiných věcí mimo automobilový průmysl.

Je důležité vědět, jaké auto hledáte, jaká je cenová relace vašeho ideálního vozu a další specifikace, podle kterých se dá také určit, jaký konkrétní web si vybrat. Samozřejmě vždy bude lepší se podívat raději na všechny, pokud totiž inzerent své ojeté auto, které máte zrovna v hledáčku, inzeruje jen na jednom webu a vy se budete soustředit pouze na jeden web, k vašemu vozidlu se nikdy nedostanete. Některé weby dokonce nabízí možností notifikace (oznámení), takže v případě zveřejnění nového inzerátu v sekci, kterou jste si vybrali, vám dojde upozornění třeba na email nebo přímo do aplikace. Mobilní aplikace jsou další výhodou různých webů, které mají jak svůj web, tak mobilní aplikaci, což je pro některé uživatelé daleko pohodlnější.

Sauto.cz

Sauto.cz, opět služba od Seznam.cz, za nás má tento internetový portál nejlepší uživatelské rozhraní a design. Na výběr máme až ze 76000 inzerátů, toto číslo dělá z webu web s nejvíce inzeráty vozidel. Inzerování vozidla zde je zpoplatněno, inzerent má na výběr z několika balíčků. V době psaní toho článku bylo nejdražší vozidlo zde inzerováno za 76 700 000 Kč. Nejlevnější za 2 000 Kč. Na tomto webu lze pořídit vozidlo za nejvyšší cenu a zároveň nejnižší. Podle našeho srovnání je internetový autobazar Sauto.cz ten nejlepší.
Sauto.cz - Největší online autobazar, prodej aut, inzerce automobilů.

Recenze Sauto.cz | Podobné jako Sauto.cz
Poslední úprava: 2022-05-30 08:46:27

Hodnocení

https://www.sauto.cz/

Sdílejte Top 15 Webů s ojetými auty

Yauto.cz

Internetový autobazar nás mile překvapil designovým provedením stránky. Na výběr je opět z velkého množství inzerátů, konkrétně více jak 50000 nabídek. Největší zastoupení inzerátů mají vozidla značky Škoda a dále Volkswagen. Na internetovém portálu si můžeme přímo nakonfigurovat jaký typ vozidle hledáte. Dále web nabízí mapu a seznam konkrétních autobazarů v České republice. V době psaní toho článku bylo nejdražší vozidlo zde inzerováno za 32 899 999 Kč. Nejlevnější za 5 500 Kč.
Recenze Yauto.cz | Podobné jako Yauto.cz
Poslední úprava: 2022-05-30 08:50:32

Hodnocení

https://yauto.cz/
Annonce

Internetový autobazar začíná naší TOP3, pojďme se podívat co vlastně web nabízí. Inzerování zde je zdarma, tedy pokud si nezaplatíte nějaké tzv. ,,vylepšováky“ jako například tučný text, zvýraznění inzerátu, foto inzerát a další. Celkové rozhraní stránky a design se podle nás povedl, jelikož je vše stručné a přehledné a ačkoliv to tak nevypadá, tak na stránce Annonce si můžete pořídit i jiné věci než vozidlo, je to totiž klasický internetový bazar. V době psaní toho článku bylo nejdražší vozidlo zde inzerováno za 15 599 000 Kč. Nejlevnější za 2 800 Kč.
Recenze Annonce | Podobné jako Annonce
Poslední úprava: 2022-05-30 08:51:49

Hodnocení

https://www.annonce.cz/
TipCars

TipCars je taková pohodička. Počet inzerátů na serveru je okolo 68000 a web má slušnou návštěvnost. Jako velkou výhodu vidíme v tom, že na webu se nachází fórum, kde se uživatelé mohou radit a předávat si své zkušenosti. Další plus je, že web obsahuje odkaz na magazín, v případě nudy nebo zájmu se můžete začíst do zajímavých článků. Vložení inzerátu je na tomto webu zpoplatněno, konkrétní cena je 599 Kč měsíčně. V době psaní toho článku bylo nejdražší vozidlo zde inzerováno za 76 700 000 Kč. Nejlevnější za 2 000 Kč.
Recenze TipCars | Podobné jako TipCars
Poslední úprava: 2022-05-30 08:56:39

Hodnocení

https://www.tipcars.com/
Bazar.cz

Dostáváme se k naší TOP5. Na stránce se nachází přes 12000 aktivních inzerátů, rozhraní je celkem přátelské a vozidla všech kategorií a cenových relací tu taky najdeme. Pro vložení inzerátu je potřeba uživatelský účet, který lze vytvořit i přes Facebook nebo Google, což je výhoda, jelikož většina lidí používá tyto dvě jedny z největších sociální sítí. Filtrace vyhledávání je zde taky dobře založena, jelikož si můžeme navolit přesné údaje vozidla, např. typ karoserie a další. V době psaní toho článku bylo nejdražší vozidlo zde inzerováno za 15 490 000 Kč. Nejlevnější za 7 000 Kč.
Recenze Bazar.cz | Podobné jako Bazar.cz
Poslední úprava: 2022-05-30 08:59:41

Hodnocení

https://www.bazar.cz/

Sdílejte Top 15 Webů s ojetými auty

Autobazar.cz

Počet aktuálních inzerátů na webu Autobazar.cz je v kategorii osobních vozidel sice jen něco málo přes 19000, ale autobazar nabízí skvělé kousky. K inzerování je potřeba si založit uživatelský účet. Autobazar.cz nabízí funkci garáž, do této kolonky si můžete ,,zaparkovat“ inzeráty, které se vám zamlouvají a později si je prohlídnout, pokud ještě k tomu budete přihlášeni ke svému uživatelskému účtu, inzeráty zde naleznete i po opuštění webu. V době psaní toho článku bylo nejdražší vozidlo zde inzerováno za 15 490 000 Kč. Nejlevnější za 3500 Kč.
Recenze Autobazar.cz | Podobné jako Autobazar.cz
Poslední úprava: 2022-05-30 09:14:01

Hodnocení

https://www.autobazar.cz/
Automodul

Automodul je taková klasika s béžovo-modrým designem. Vše je pěkně přehledné, takže se nemůže stát, že se na stránce ztratíte. Na výběr je opět z velké škály vozů, od osobních automobilů, až po pracovní stroje. Na webu Automodul se zároveň nachází odkaz na internetový magazín o autech, kde se dozvíte všelijaké zajímavosti ze světa automobilů. V době psaní toho článku bylo nejdražší vozidlo zde inzerováno za 76 700 000 Kč. Nejlevnější za 7 000 Kč. Web Automodul společně s Sauto.cz a TipCars prodává nejdražší auta z našeho seznamu.
Recenze Automodul | Podobné jako Automodul
Poslední úprava: 2022-05-30 09:16:30

Hodnocení

https://www.automodul.cz/
420auto.cz

420auto.cz je dalším internetovým bazarem, který se specializuje přímo na prodej a nákup vozidel. Pro inzerování svého vozidla na tomto internetovém portále musíte mít založen uživatelský účet. Rozhraní je primitivní a jednoduché, takže za nás opět plusové body. Ojetá auta soukromníku jsou k inzerování zdarma, což je výhodou pro někoho, kdo se prostě jen prodat své staré auto. V době psaní toho článku bylo nejdražší vozidlo zde inzerováno za 4 299 999 Kč. Nejlevnější za 5 000 Kč.
Recenze 420auto.cz | Podobné jako 420auto.cz
Poslední úprava: 2022-05-30 09:24:30

Hodnocení

https://420auto.cz/
Cars.cz

Web Cars.cz má snad nejprimitivnější design a rozhraní z celého seznamu autobazarů. Po vstoupení na internetový portál si vybereme zda chceme osobní vůz, nákladní, motorky nebo více typů. Aktuálně je na autobazaru umístěno více než 35000 inzerátů. Na webu se také nachází sekce auto recenze, takže uživatel může před koupí vozidla omrknout pár recenzí auta, které má v plánu pořídit. V době psaní toho článku bylo nejdražší vozidlo zde inzerováno za 15 599 000 Kč. Nejlevnější za 7 000 Kč. Ceny se pohybují podobně jako u webu Auta.cz
Recenze Cars.cz | Podobné jako Cars.cz
Poslední úprava: 2022-05-30 09:25:54

Hodnocení

https://www.cars.cz/
Auta.cz

Na internetovém portálu Auto.cz si můžete aktuálně vybrat z celkem více než 19000 inzerátů. Uživatelské rozhraní je pěkně přehledné a jednoduché, takže i laik se v tom vyzná. Pro vložení inzerátu je potřeba si zřídit uživatelský účet. Za cenu 15 000 Kč je možné zde sehnat díly na vozy Alfa Romeo a Mercedes-Benz Třídy E. V době psaní toho článku bylo nejdražší vozidlo zde inzerováno za 15 900 826 Kč, tato cena prezentuje web v našem srovnání autobazarů jako web s čtvrtým nejdražším vozidlem. Nejlevnější za 15 000 Kč.
Recenze Auta.cz | Podobné jako Auta.cz
Poslední úprava: 2022-05-30 09:28:13

Hodnocení

https://www.auta.cz/

Sdílejte Top 15 Webů s ojetými auty

Avízo.cz

Avízo.cz nemá sice v kategorii automobilů tak pěkné uživatelské rozhraní jako ostatní weby, ale taky se zde dají pořídit zajímavé kousky. Bude to především tím, že Avízo.cz se nespecializuje pouze na auta, ale je to všeobecný internetový bazar. Inzerovat vozidlo zde můžete zdarma, ale můžete si také připlatit určité výhody v inzerci, pokud si vyberete komerční inzerování. Vybrat si můžete celkem z více než 7000 inzerátů, což je oproti ostatním webům docela málo, ale každé zboží má svého kupce. V době psaní toho článku bylo nejdražší vozidlo zde inzerováno za 2 449 877 Kč. Nejlevnější za 2 500 Kč.
Recenze Avízo.cz | Podobné jako Avízo.cz
Poslední úprava: 2022-05-30 09:30:25

Hodnocení

https://www.avizo.cz/
Auto.cz

Tento web je co se týče vozidel o poznání někde jinde. Web je zaměřený na automobilový průmysl, dočtete se zde různé zajímavé informace a novinky ze svět automobilů. Web nabízí různá srovnání vozidel a profesionální články o nadcházejících modelech. Po otevření sekce bazar se nám ukáže výběr značek a typů vozů. V době psaní toho článku bylo nejdražší vozidlo zde inzerováno za 3 200 000 Kč a nejlevnější za 26 000 Kč, při koupi nějakého ,,lepšího“ vozidlo si tedy nachystejte trochu více peněz.
Recenze Auto.cz | Podobné jako Auto.cz
Poslední úprava: 2022-05-30 09:32:35

Hodnocení

https://www.auto.cz/
Sbazar

Dalším českým internetovým bazarem je Sbazar. Tento internetový bazar provozuje internetový portál a vyhledávač Seznam.cz od roku 2013. Zveřejnění vašeho inzerátu je pohodlné a je zdarma. Prostředí v jakém je Sbazar proveden je pro uživatele jednoduché a srozumitelné. Stejně jako u předchozích 2 webů si můžete nastavit lokalitu vyhledávání a přesnou cenovou relaci. V nabídce je také hlídací pes, který nám hlídá nově zveřejněné inzeráty. V době psaní toho článku bylo nejdražší vozidlo zde inzerováno za 6 325 000 Kč. Nejlevnější za 8 500 Kč.
Recenze Sbazar | Podobné jako Sbazar
Poslední úprava: 2022-05-30 09:34:00

Hodnocení

https://www.sbazar.cz/
Bazoš

Bazoš je další velmi rozšířený český internetový bazar, který nabízí širokou škálu inzerovaných věcí. Tento inzertní server byl založen v roce 2003. Za tu dobu prošel Bazoš velkou kupou změn, ať už vizuální tak systémovou. Podání inzerátu je stejně jako u Marketplace zdarma. Při tvoření inzerátu se vyplní příslušná kategorie, název, popis prodávané věci a přidají se fotografie. V době psaní toho článku, vozidlo s nejvyšší cenou zde bylo inzerováno za 14 500 000 Kč a nejlevněji za 10 000 Kč. Nalezeno spoustu inzerátu s příslušenstvím k automobilu. I zde si můžete nastavit hlídače, který vám bude do aplikace zasílat upozornění.
Recenze Bazoš | Podobné jako Bazoš
Poslední úprava: 2022-05-30 09:35:06

Hodnocení

https://www.bazos.cz/
Facebook Marketplace

Facebook Marketplace je zrovna bazar, na kterém se dají nalézt i úplně jiné věci, než my hledáme. Facebook v roce 2007 představil Facebook Marketplace, který však tehdy vypadal úplně jinak. Aktuální Facebook Marketplace vznikl v roce 2016, umožňuje zde lidem nabízet a prodávat cokoliv od oblečení, hraček, her až po námi vyhledávaná auta. Facebook Marketplace nabízí přesné nastavení upozornění podle uživatele, ten si jej může nastavit po pravé straně nápisu Marketplace. Podání inzerátu je bezplatné. V době psaní toho článku bylo nejdražší vozidlo zde inzerováno za 2 220 000 Kč. Nejlevnější za 5 000 Kč.
Recenze Facebook Marketplace | Podobné jako Facebook Marketplace
Poslední úprava: 2022-05-30 09:36:21

Hodnocení

https://www.facebook.com/marketplace/

Share 15 Best Webů s ojetými auty