Top 15 Cestovních kanceláří

Cestovních kanceláří je na výběr spousta. Nejstarší je v České republice Čedok. Nabízí své zájezdy již od roku 1920. Za tu dobu prošel dlouholetým vývojem a dopracoval se až do dnešní podoby. CK Fischer, Invia a Exim Tours nabízejí tradiční zájezdy do destinací Evropy. Exotiku nebo adrenalin si můžete užít přes CK Kudrna, CK Marco Polo a CK Poznání.
Stránky cestovních kanceláří jsou plné fotografií vybraných destinací a zajímavostí, které můžete na cestách vidět. Výhodné bývají také blogy, kde si přečtete, co vás na dovolené čeká, což se hodí převážně těm, kteří milují zážitkové cesty. Safari a pozorování divoké zvěře nebo výlety na poušť se vám budou jistě líbit a budete se vracet opakovaně. Čeští průvodci vám vše vysvětlí a zajistí bezpečnost i zácvik na lezení po skalách či turistické cesty v divoké přírodě.

Výběr těch nejlepších cestovních kanceláří v České republice, které vás zavedou na netradiční i klasická místa po celém světě. Podíváte se na modré pláže Albánie, Maroka, Řecka, Itálie a Bulharska. Exotické destinace zastupuje Kostarika, Tanzanie, Kapverdské ostrovy, Maroko, Kuba nebo Omán.
Nejen za mořem, ale také gastronomickými zážitky se můžete podívat do Maďarska, Francie nebo Španělska. Ochutnáte pokrmy místní kuchyně a poznáte tradice obyvatel. Pobytové zájezdy doplňují poznávací zájezdy, na které se jezdí jak autobusem tak také na kole. Horská turistika, termální wellness a další zajímavosti zažijete například v Rakousku. Pohádkové hrady a zámky kolem řeky Rýn vás zavedou do světa fantazie.

Také děti si užijí speciální programy jen pro ně, kde poznají nové kamarády a zábavu s animátory, jež je provedou světy kouzel a různými zábavnými hrami. Některé cestovní kanceláře nabízejí pobyt s malými dětmi zdarma.

Ty nejlepší zážitky pro náročné cestovatele nabízí exotická místa, která vás naplní novou energií. Pobyt v nádherné přírodě a pohled na krásné scenérie na ostrovech Mauricius, Maledivách, Ischia nebo Menorca vás seznámí s endemitními druhy zvířat a rostlinami, které jste ještě nespatřili. Ostrovy plné chutí a vůní jsou lemovány azurově modrým mořem.
Orientální kulturu si užijete v Arabských emirátech nebo Dubaji. Vybízejí nejen k pobytu u moře, ale hlavně nákupům tradičních výrobků, jako je keramika a další místní produkty.
Top 15 českých webů cestovek je žebříček těch nejlepších cestovních kanceláří, které jsou již leta na českém trhu a nabízejí mnoho možností, jak si užít dovolenou. First nebo Last minute zájezdy jsou v kurzu. Velikonoční výlety do různých destinací, kde si užijete v jarních dnech příjemné teplo a koupání u moře jsou výbornou volbou jak si odpočinout. 
Na stránkách cestovních kanceláří najdete přehled o tom, do jakých destinací můžete cestovat a vybrat si podle toho, co vás zajímá. Užijte si pohodlnou a klidnou dovolenou.

Čedok

Na stránkách Čedoku najdete nabídku zájezdů i seznam poboček. Jsou vyvedeny v příjemném modrém stylu s nabídkou zahraničních destinací. Najdete zde veškeré kontakty a aktuální novinky. Jsou přehledné a dobře se v nich orientuje. Můžete si objednat i odběr Newsletteru, kde se dozvíte nové zájezdy či last minute, tak aby vám nic neuniklo.
Překliknout je možné na Exclusive Travel Čedok, kde najdete ty nejluxusnější dovolené v exotických destinacích. Zajeďte si třeba na Galapágy, kde žijí varani a do úžasné Kostariky.

Recenze Čedok | Podobné jako Čedok
Poslední úprava: 2022-03-30 10:37:45

Hodnocení

https://www.cedok.cz/

Sdílejte Top 15 Cestovních kanceláří

CK Fischer

Stránky CK Fischer nabízejí zájezdy do mnoha destinací. Najdete zde veškeré informace o zájezdech First minute, které jsou jak pro rodiny, tak také pro páry. Podívat se můžete do Řecka, Španělska, Turecka, Egypta nebo Bulharska. Zajímavé jsou také Kapverdy, Maroko či Albánie.
CK Fischer má rovněž Dětské kluby, které pořádají akci Magické léto, konající se v Turecku, Řecku, Bulharsku či Španělsku. Dětem jsou k dispozici zkušení animátoři, kteří je provedou úžasným světem fantazie.
Poznávací zájezdy jsou okružní nebo prodloužené víkendy.

Recenze CK Fischer | Podobné jako CK Fischer
Poslední úprava: 2022-03-30 10:46:32

Hodnocení

https://www.fischer.cz/
Exim Tours

Na stránkách Exim Tours vás čeká přehled zájezdů, novinek a také top nabídka. Je zde dovolená pro děti s Mango klubem do Maroka, Egypta, Turecka, Albánie nebo Tuniska. Zajímavé jsou velikonoční zájezdy, se kterými se můžete podívat za sluncem a mořem do zemí, kde je teplo i v tomto období. Turecka, Spojených arabských emirátů a na Mauricius.
Slevy vás čekají ve First minute i Last minute nabídce. Exotika obsahuje přírodní ráje v Tanzanii, na Kapverdských ostrovech, Maledivách, Kubě a Ománu.

Recenze Exim Tours | Podobné jako Exim Tours
Poslední úprava: 2022-03-30 10:47:58

Hodnocení

https://www.eximtours.cz/
Invia

Při cestách přes cestovní agenturu Invia vás čekají nejpohodlnější hotely a destinace plné slunce s modrým mořem. Na stránkách Invia jsou hned při prvním pohledu Velikonoční pobyty a eurovíkendy.
Prohlédnout si můžete i magazín, kde jsou zajímavé články o nejlepších destinacích, které můžete navštívit. Tipy na romantickou nebo netradiční dovolenou na Kanárských ostrovech či Seychelách.
Na stránkách cestovní kanceláře Invia jsou také recenze hotelů a seznam služeb, které vám jsou poskytnuty na místě dovolené. Cestovní pojištění, skupinové zájezdy, skupinové letenky.

Recenze Invia | Podobné jako Invia
Poslední úprava: 2022-03-30 10:49:20

Hodnocení

https://www.invia.cz/
CK Alexandria

CK Alexandria se specializuje na Bulharsko, Řecko, Turecko, Španělsko a další středozemské destinace. V nabídce jsou také exotická místa jako Zanzibar, Maledivy a Mauritius. Jsou zde akce a slevy, klubové hotely a animační programy pro děti.
Pro klienty jsou zde rady, tipy a návody jak strávit svou dovolenou bez nenadálých událostí. Můžete využít také Senior program pro 55+ do Turecka, Řecka nebo Albánie.
Velmi krásné jsou zájezdy do Costa del Alméria ve Španělsku nebo na ostrov Ischia a Menorca.

Recenze CK Alexandria | Podobné jako CK Alexandria
Poslední úprava: 2022-03-30 10:50:32

Hodnocení

https://www.alexandria.cz/

Sdílejte Top 15 Cestovních kanceláří

CK Blue Style

Nabízí pohodovou dovolenou u moře i poznávací zájezdy ve městech. Zažijete poznávání cizokrajných zemí a exotické dovolené. Na výběr je 19 zemí a 40 destinací. CK Blue style nabízí zájezdy do Bulharska, Kypru, Portugalska, Turecka, Španělska, ale také na exotická místa jako jsou Seychely, Spojené arabské emiráty nebo Tunisko.
Na stránkách je přehled služeb a informace pro cestující. Bezpečnostní opatření, letecká přeprava a cestovní pojištění. Hledání zájezdů je přehledné a dobře se v něm orientuje. Zajímavostí jsou Velikonoce na Kapverdách.

Recenze CK Blue Style | Podobné jako CK Blue Style
Poslední úprava: 2022-03-30 10:52:14

Hodnocení

https://www.blue-style.cz/
eTravel

ETravel má pěkné stránky s pyramidou a sfingou na přední straně. Což naznačuje, že nabídka bude pestrá. S touto cestovní kanceláří se podíváte nejen do Egypta, ale také Řecka, Španělska, Tuniska, Turecka a krásnou přírodu si užijete také na Maledivách, Kapverdských ostrovech či v Dominikánské republice.
Kromě letních dovolených eTravel nabízí také lyžařské zájezdy, poznávací, eurovíkendy, wellnes a lázně. Termální lázně na Slovensku a Maďarsku i Rakousku jsou vybaveny k odpočinku a naplněné harmonií s příjemnými zážitky a dětmi zdarma.

Recenze eTravel | Podobné jako eTravel
Poslední úprava: 2022-03-30 10:54:35

Hodnocení

https://www.etravel.cz/
Student Agency Dovolená

Student Agency je zavedená cestovní kancelář, která provozuje autobusovou dopravu do celé Evropy. Kromě klasických dovolených, jsou v nabídce také pobyty pracovní či jazykové. Filosofií cestovní kanceláře je zajistit levnou dopravu. Můžete si zde objednat letenky či jízdenky za dobré ceny.  
V nabídce Léto 2022 je Španělsko, Bulharsko, Řecko, Itálie, Egypt, Tunisko a Turecko. Exotiku zajišťuje Zanzibar, Tanzánie, Keňa a Mauricius. Stačí jen pár hodin letu a budete na pláži. Objednat si můžete také dárkový poukaz vhodný pro vaše blízké.

Recenze Student Agency Dovolená | Podobné jako Student Agency Dovolená
Poslední úprava: 2022-03-30 10:56:11

Hodnocení

https://nova.dovolena.cz/
CK Victoria

CK Victoria nabízí letní zájezdy u moře i zimní lyžařské pobyty. Poznávací destinace jsou termální lázně v Maďarsku, hrady a zámky v Rakousku a také perly Balkánu v Albánii a Makedonii. Okouzlující Provence a šarmantní Paříž. Tu si projdete za dvě noci nebo si můžete vybrat cyklistický či turistický zájezd.
Dunajská cyklostezka, Malá Fatra, Bodamské jezero a také Holandsko či Dolomity včetně Murské stezky nabízí mnoho zážitků. Autem do Chorvatska, Rakouska i Itálie. Dalšími destinacemi jsou Rumunsko, Norsko, Bosna Hercegovina.

Recenze CK Victoria | Podobné jako CK Victoria
Poslední úprava: 2022-03-30 10:59:53

Hodnocení

https://victoria-ck.cz/
CK Alpina

CK Alpina se specializuje na cesty za dobrodružstvím. V nabídce jsou zimní zájezdy, skialp, běžky, sněžnice. Čekají vás výlety do Rakouska, na Sibiř, do Makedonie nebo Bulharska. Cykloturistika, letecké zájezdy a cesty na ferraty se slézáním horských stěn a vícedenní aktivní přechody hor.
V létě si můžete přes CK Alpina zajet na hory. Neopakovatelné zážitky vás čekají na túrách v Gruzii, Kyrgyzstánu, Tádžikistánu nebo Reuniónu. Národní parky západní Kanady nebo Nového Zélandu, Bajkal a Kamčatka vás oslní svou nádhernou přírodou.

Recenze CK Alpina | Podobné jako CK Alpina
Poslední úprava: 2022-03-30 11:08:07

Hodnocení

https://www.alpina.cz/

Sdílejte Top 15 Cestovních kanceláří

CK Mundo

Cestovní kancelář s poznávacími zájezdy a turistikou. Podívat se můžete na jarní rozkvetlé tulipány ve městě Benelux, na Azorské ostrovy, do Íránu, do Provence či na ostrov Skye ve Skotsku.
K výletům vyzývá Skandinávie. Norsko a Švédskou svou severní přírodou a fjordy plnými čisté vody jistě oslní každého. Exotický Nepál, Vietnam, Madagaskar nebo Kostarika a Srí lanka s čajovníkovými plantážemi ve formě poznávacích i pobytových zájezdů vám vyrazí dech. Na stránkách funguje i poradna, kde se dozvíte, jak si zabalit.

Recenze CK Mundo | Podobné jako CK Mundo
Poslední úprava: 2022-03-30 11:09:33

Hodnocení

https://www.mundo.cz/
CK Poznání

Aktivní dovolenou v Evropě i světových destinacích nabízí CK Poznání. Pohodový týden na Mallorce nebo Tenerife mezi sopkami a exotickými soutěskami. Na Seychelách spatříte skutečný ráj na zemi. Také výlety do městských destinací a nejen pobyt na pláži v New Yorku, Washingtonu D. D. a Philadephii s prohlídkou měst, kde spatříte mrakodrapy a významné historické památky.
Prodloužené víkendy a cyklozájezdy na Balkáně, Ukrajině nebo pod Alpami jsou perfektním zážitkem, který nezapomente. Na webových stránkách jsou také články, cestopisy a kurzy.

Recenze CK Poznání | Podobné jako CK Poznání
Poslední úprava: 2022-03-30 11:10:46

Hodnocení

https://www.poznani.cz/
CK Kudrna

Cestovní kancelář Kudrna nabízí zájezdy převážně do hor v letním i zimním období. Je to zážitková společnost, kde se můžete podívat do zemí celého světa. Turistické zájezdy do Gruzie a Arménie, italské ferraty, kolem Bretaně, či na Madeiru jsou jednodenní i vícedenní cesty.
S CK Kudrna lze sjíždět i divoké řeky. Speciální zájezdy s netradičními zážitky, kurzy a plážové sporty vás jistě zaujmou a osloví. Silvestrovské oslavy a odpočet nového roku zažijete v Rumunsku, na Srí Lance nebo v Thajsku.

Recenze CK Kudrna | Podobné jako CK Kudrna
Poslední úprava: 2022-03-30 11:12:02

Hodnocení

https://www.kudrna.cz/
CK Marco Polo

Dovolenu na míru do Kostariky, na Havajské ostrovy, Jordánska a Peru si můžete vybrat v CK Marco Polo. Na stránkách kanceláře najdete výběr hotelů a také blog, kde jsou zajímavé články o cestování.
Za slony do Namibie, krásami Yucatanu a cestou po zemi vycházejícího slunce Japonska se můžete vydat v párech a také single. Exkluzivní dovolené nabízí Singles Collection, kde si můžete zajet na Jógový víkend v Krkonoších či na Velký safari okruh v Keni.

Recenze CK Marco Polo | Podobné jako CK Marco Polo
Poslední úprava: 2022-03-30 11:13:17

Hodnocení

https://www.marco-polo.cz/
ČD Travel

Cestovní kancelář Českých drah má mnoho zajímavých zájezdů po České republice. Do hotelů nebo chat, kde si můžete užít wellness pobyt, zaplavat si v jezeře a v zimních měsících lyžovat.
Černá hora, Albánie, Egypt, Řecko, Španělsko a Mallorca, Turecko a Tunisko s krásnými hotely, které vás přivítají svou příjemnou atmosférou a apartmány ležící na břehu moře vám zajistí příjemnou dovolenou.
Výběr zájezdů je pro běžné klienty a také zaměstnance Českých drah. Jsou zde stejně tak výhodné nabídky a last minuty.

Recenze ČD Travel | Podobné jako ČD Travel
Poslední úprava: 2022-03-30 11:14:33

Hodnocení

https://www.cdtravel.cz/

Share 15 Best Cestovních kanceláří