Top 15 Herních portálů

Jste hráčem či hráčkou celým svým srdcem? Baví vás online hry a zajímá vás, kde je nejlepší výběr? Rádi byste si zavzpomínali na staré časy a znovu si zahráli nějaké ty klasiky? A nebo jen prostě hledáte něco na odreagování? V tomto článku jsme pro vás připravili seznam těch 15 nejlepších českých webů s online hrami zdarma, díky kterému budete mít všechny informace na jednom místě. 
Logické hry, závodní, skákačky, akční, brutální, bojové a další, to všechno jsou klasiky. Zde zmiňujeme i weby, kde si můžete zahrát i retro hry z osmdesátek a devadesátek nebo zde pro vás máme i stránky s hrami pro děti. 

Navíc se v našem článku dozvíte, kde najdete například nejširší herní nabídku, jestli a jak vás na webové stránce budou rušit reklamy, kde si můžete zahrát s přáteli a to i na dálku, jak je to na dané stránce s hraním her na mobilu a jaká je jejich hratelnost, dozvíte se o nejzajímavějších kategoriích a to vše s obrázky u pár jednotlivých webů na ukázku. 
Zde je náš seznam:

1001hry.cz

Jakmile zavítáte na tento web, vyskočí na vás obrovská a příjemně barevná nabídka bezplatných her nejrůznějších kategorií, ze kterých si vybere naprosto každý. Po zvolení hry stačí kousek sjet dolů a ukážou se vám informace o dané hře, její ovládání a najdete k ní i video, abyste měli lepší představu o tom, jak hru hrát. 
Některé hry lze zvětšit na celou obrazovku a nevyskakují na vás při hraní nežádoucí reklamy, takže máte pocit, jako byste měli hru nainstalovanou v počítači. Pozitivní zprávou je, že je zde i nabídka her na mobilní telefon, takže si můžete zkrátit hraním třeba cestu vlakem nebo čekání u doktora. Pro milovníky her pro více hráčů je zde kolonka ''Multiplayer'', kde jich na vás čeká více než 100.

Recenze 1001hry.cz | Podobné jako 1001hry.cz
Poslední úprava: 2022-03-25 13:37:30

Hodnocení

https://www.1001hry.cz/

Sdílejte Top 15 Herních portálů

Superhry.cz

Superhry musí znát každý. Mají celkem přehlednou a jednoduchou úvodní stránku, díky které se ve všem lehce zorientujete. Máte tu na výběr z přibližně 19 000 her ve více než 20 kategoriích, které zahrnují i 3D hry a retro hry, například Warcraft 2 nebo Wolfenstein 3D. Jako registrovaný uživatel můžete dokonce přidat i vlastní hry na web. Mezi nejoblíbenější hry od uživatelů patří Match Arena H5 nebo Zoo Mahjongg.
Někteří možná ocení kolonku ''Profily'', kde si můžete podle pohlaví a věku vybrat, jací lidé se vám zobrazí a je možné jim třeba poslat i zprávu, takže pokud hledáte herní přátele, zde je vaše příležitost. I na tomto webu je možnost zahrát si některé hry na mobilu, ovšem ovládání už není tak příjemné. Výhodou je, že při najetí kurzorem myši na náhled hry se začne přehrávat ukázka, takže nemusíte hru ani zapínat, abyste zjistili, jak hra vypadá a co očekávat, navíc se vám k tomu zobrazí i popis hry. 

Recenze Superhry.cz | Podobné jako Superhry.cz
Poslední úprava: 2022-03-25 13:40:30

Hodnocení

https://www.superhry.cz/
Poki.cz

Na Poki.cz najdete více než 20 000 her. Můžete si zahrát známé mobilní hry, jako je například Subway Surfers, Uno, Crossy road nebo Temple Run a to jak na PC, tak na mobilu bez nutnosti instalace. Na obou zařízeních je ovládání velmi jednoduché a hraje se díky němu pohodlně. Hry jsou přehledné a neruší vás zde žádné vyskakovací reklamy. I na Poki stačí kurzorem najet na náhled hry a sledovat ukázku.
Nejzajímavější kategorie obsahují filmové a seriálové hry, jako je například Star Wars, dále vlakové, dinosauří hry, ninja hry, policejní hry, Mario, Ben 10, My Little Pony, Barbie a nebo i Naruto hry. Dalším plusem je, že jsou vám doporučovány ty hry, které máte rádi, takže pokud si ujíždíte na sportovních hrách, budou vám navrhovány. Každý den jsou přidávány nové hry pro PC i mobily či tablety. 

Recenze Poki.cz | Podobné jako Poki.cz
Poslední úprava: 2022-03-25 13:42:29

Hodnocení

https://poki.cz/
Duelovky.cz

Duelovky možná ještě znáte pod názvem Hry.cz. Tento web vyniká klasickými hrami, jako jsou například Mahjong, Solitaire, který zde má i vlastní kolonku, Freecell a další karetní hry. Celkově tu není tak široká nabídka her jako na výše zmíněných webech, například her pro dva hráče je tu pouze 6. Příčinou je skutečnost, že v roce 2021 byla ukončena podpora Adobe Flash Playeru, na kterém byly hry závislé. Pro hraní s přáteli na dálku je možné zaslat odkaz kamarádovi například přes facebook a on se k vám připojí. Takové hry jsou: Prší, Piškvorky, Lodě, Šachy a Tic Tac Toe. Pro hraní Abaku se musíte zaregistrovat. 
Jako registrovaný uživatel jste zahrnutý do sbírání tzv. Géček, což jsou věrnostní body, které získáte za hraní. Počet těchto Géček určuje vaši hodnost. Pokud si zakoupíte profesionální členství, získáte 10 těchto bodů a další výhody. Jednou z nich je absence reklam při hraní jakékoliv hry pro více hráčů. Toto členství stojí pouze 33 Kč měsíčně.
Co se týče reklam, před hraním stačí dvě odškrtnout a pak už vás žádná neruší, neotevírají se žádné v dalších oknech, které byste museli pracně vykřížkovávat. Lze pohodlně hrát i na mobilu.

Recenze Duelovky.cz | Podobné jako Duelovky.cz
Poslední úprava: 2022-03-25 13:43:52

Hodnocení

https://www.duelovky.cz/
Webgames.cz

Hned na vrchní liště je zmíněno 9 kategorií a informace týkající se momentálního počtu online hráčů. Pokud jste již někdy na Webgames.cz hráli, máte zde i kolonku s vámi naposledy spuštěnými hrami. Na výběr máte z více jak 2000 her, nejvíce jich je zařazeno do kategorie Logické. 
Po spuštění hry jsou vedle herního okna umístěny sloupečky s reklamou, takže vás sice při hraní neruší, ale nezbavíte se tohoto sloupce vzhledem k tomu, že hry nelze spustit na celou obrazovku. Co se týče hraní na mobilu, máte možnost hrát pouze v malém okně. 

Recenze Webgames.cz | Podobné jako Webgames.cz
Poslední úprava: 2022-03-25 13:45:34

Hodnocení

http://www.webgames.cz/

Sdílejte Top 15 Herních portálů

Onlinovky.cz

I web Onlinovky vám může nabídnout stovky her. Díky Rychlému výběru si můžete snadno projít seznam veškerých her a zvolit tu, která se vám zalíbí. Asi nejznámější hrou na tomto webu je hra 2048, kterou můžete díky šipkám hrát jako o závod.
Jako u tomu bylo na Superhrách, i zde máte pod každou hrou popis a návod na ovládání. Spousta her se dá ovládat zároveň myší i šipkami. Bohužel není možné spustit hru na celou obrazovku a reklamy obkličují herní okno z každé strany.

Recenze Onlinovky.cz | Podobné jako Onlinovky.cz
Poslední úprava: 2022-03-25 13:48:52

Hodnocení

http://www.onlinovky.cz/
HrajZdarma.cz

Už na pohled příjemný design, 25 kategorií včetně kategorie Retro hry. V té najdete hry jako Super Bomberman, Sonic, Pac-man a další. Na své si přijdou i fanoušci zombie her a nebo ti, kteří rádi hledají skryté předměty. Hrát můžete z jakéhokoliv zařízení. 
Herní okno lze zvětšit a reklamy jsou ihned k odškrtnutí, maximálně musíte počkat 5 vteřin. Ke hrám jsou přidány i videonávody, které vám pomohou se ve hře zorientovat. I na tomto webu můžete vidět aktuální počet online hráčů. 
V případě zájmu si můžete stáhnout některé hry z kategorií Nové hry, Hry pro Android, Řízení času, Skryté objekty, Logické hádanky, Arkády a akční hry. Příkladem je Farm Frenzy 4, Runefall, Vzestup draků a další. 

Recenze HrajZdarma.cz | Podobné jako HrajZdarma.cz
Poslední úprava: 2022-03-25 13:49:57

Hodnocení

https://www.hrajzdarma.cz/
PlayHry.cz

Téměř 1500 her je k dispozici na PlayHry, kde se můžete navíc každý den těšit na nové. Stránky jsou příjemně přehledné a výběr je jednoduchý. U každé hry je k dispozici smysluplný popis děje a ovládání. Pokud se vám určitá hra zalíbí, stačí si vybrat z nabídky podobných her, která je také hned u popisu. 
Najdete tu Among Us Online Edition, Super Mario Run a další zábavné a pěkně zpracované hry. U každé hry můžete po 5 vteřinách přeskočit reklamu, ale bohužel se vám nějaká může objevit i během hry.

Recenze PlayHry.cz | Podobné jako PlayHry.cz
Poslední úprava: 2022-03-25 13:55:29

Hodnocení

https://www.playhry.cz/
Game-game.cz

Spongebob, Spider-man, Transformers, Mario, Sonic, ... ty přece každý zná. A přesně s těmito tématy najdete na Game-game desítky nenáročných her, které ocení spíše mladší jedinci. Celkem tu je přes 60 herních kategorií. Hru spusťte, přeskočte jednu reklamu a můžete hrát i v celém okně. 
Dalšími kategoriemi jsou Kadeřník, Koně, Šachy, 3D hry, Tank hry atd. Pokud byste rádi zabavili své menší členy rodiny, určitě tyto hry ocení. Každý den jsou přidávány nové hry.

Recenze Game-game.cz | Podobné jako Game-game.cz
Poslední úprava: 2022-03-25 13:57:54

Hodnocení

https://game-game.cz/
Rexo.cz

Rexo je plný online her pro děti a díky svému provedení si ho jistě rychle zamilují. K nalezení jsou kategorie pro menší, ale i větší děti a všechny jsou příjemně popsány. Kromě toho jsou zde i logické hry, puzzle, skákačky a hry se zvířátky.  Mimo hry jsou na webu i pohádky, komiksy a nebo třeba i vtipná videa, takže se vaše dítě a nebo mladší sourozenec určitě zabaví na dlouhou dobu. 
Hra se otevírá pokaždé na novém okně, což je výhodné, když se nechcete pokaždé proklikávat zpátky. Pod každou najdete popis a je zde popsaný i návod na ovládání.

Recenze Rexo.cz | Podobné jako Rexo.cz
Poslední úprava: 2022-03-25 13:59:52

Hodnocení

https://www.rexo.cz/

Sdílejte Top 15 Herních portálů

Webhry.cz

Web obsahuje celkem pěknou nabídku her (celkem kolem 10 000), které si můžete zahrát na počítači i mobilu. Spustit tu můžete Squid Game, Jetpack Joyride nebo kvalitní Flash hry jako je Kick The Buddy. Po přihlášení máte možnost přidávat si hry do oblíbených a nechybí zde ani obsáhlý seznam nejlepších her roku 2022, a to i podle kategorií. 
Za zmínku určitě stojí simulátory, ve kterých můžete jezdit s traktorem (Tractor farming), můžete si vytvářet vlastní planety (Planet generator) a dokonce tu najdete i Simcity z roku 1989. 

Recenze Webhry.cz | Podobné jako Webhry.cz
Poslední úprava: 2022-03-25 14:03:40

Hodnocení

http://www.webhry.cz/
Hrani.cz

Na první pohled byste si mysleli, že se ani nejedná o web s online hrami. Provedení sice není úplně takové, jaké bychom očekávali, nicméně tu najdete 14 kategorií se hrami, včetně kategorie Deskové hry. Ta zahrnuje takovou Dámu, Šachy, Mahjong a další, které jsou rozprostřeny na devíti stránkách, takže jich je poměrně dost. 
U her nechybí ani detailní popisy, které si můžete přečíst ještě před kliknutím na hru. Pokud by vás hry začaly hry nudit, klikněte na kolonku se vtipy a užijte si pořádnou hromadu českých vtipů, kterých tam jsou desítky. Co se týká 3D her, zahrát si lze Speed Racing, Flight a střílečku Doomland.

Recenze Hrani.cz | Podobné jako Hrani.cz
Poslední úprava: 2022-03-25 14:05:52

Hodnocení

https://hrani.cz/
SkveleHry.cz

Klasický web s klasickými kategoriemi. Pokud hledáte nějaké novinky ze světa závodních, bojových a nebo například postřehových her, zkuste zajít na SkvěléHry. Hry pro dva obsahují známou hru Oheň a voda, ale také i populární Super DeadMatch a Bomb It. Také zde najdete tzv. Obranné hry, kdy chráníte nějaké město, vaše království či hrad. 
Před hraním není nutné zaobírat se nějakými reklamami. U her je přítomen popis hry a ovládání.

Recenze SkveleHry.cz | Podobné jako SkveleHry.cz
Poslední úprava: 2022-03-25 14:08:06

Hodnocení

https://www.skvelehry.cz/
Hry.cr

I zde najdete běžné kategorie se stovkami her. Mezi nejhranějšími je Princ z Persie, Batman, Commando 2, Sonic a nebo třeba takový Hulk. Bohužel kvůli už zmiňovanému problému s ukončením podbory Adobe Flash Playeru musíte počítat s tím, že ne všechny hry spustíte. Najdete zde i hru, ve které se stanete Kim Possible a nebo si můžete zahrát populární gamesu Hobo. Web je krásně přehledný i s popisky. 
Recenze Hry.cr | Podobné jako Hry.cr
Poslední úprava: 2022-03-25 14:10:43

Hodnocení

http://www.hry.cr/
retrogames.cz

Rádi bychom vám představili retrogames.cz, kde najdete nelepší retro hry. Čeká vás tu Tetris (1989), Prince of Persia (1989), Contra (1987), Doom (1993), Bomberman (1985), Wolfenstein 3D (1992), Donkey Kong (1981) a spousta dalších, které jste možná kdysi hráli na Atari 2600, Super Nintendo, Game Boyi atd. 
Celkově je na webu kolem 2000 starých her z 80. a 90. let. Pro zájemce jsou k dispozici i herní manuály ve formátu pdf a herní statistiky.

Recenze retrogames.cz | Podobné jako retrogames.cz
Poslední úprava: 2022-03-25 14:12:16

Hodnocení

https://www.retrogames.cz/

Share 15 Best Herních portálů