Top 15 Seznamek

Z historie je známo, že člověk je společenský tvor a přirozeně si k sobě hledá protějšek. Každý zkrátka touží po lásce, byť i jen ve skrytu duše. Ale doba je hektická a času je málo. I to je jeden z důvodů, proč se lidé stále častěji obracejí na internetové seznamky. Vhodný protějšek je tak jednoduše možné najít z pohodlí domova, nebo třeba při obědové pauze v práci. Online seznamky mnohonásobně usnadňují cestu za hledáním vhodného protějšku. Ale ne všichni z nás hledají lásku na celý život. Jsou mezi námi lidi, kteří si zkrátka chtějí užít nezávazný flirt, nebo hledají milenecký vztah. Mnoho seznamek už dnes nabízí i možnost seznámení například formou spolu cestování. Mimo milostný vztah tak zcela určitě můžete najít i dobrého kamaráda, či zpřísněnou duši.
Princip seznamek je poměrně jednoduchá a téměř vždy je v podstatě stejný. Uživatel si vytvoří osobní profil, kde podrobně vyplní informace o sobě a o tom, jaký protějšek hledá, jaké vlastnosti by měl mít a třeba i jak by měl vypadat. Po vytvoření profilu už jen stačí libovolně procházet profily ostatních uživatelů, které seznamky většinou doporučují na základě vyhodnocovacího algoritmu a vybrat si, s kým se chcete spojit. S uživateli můžete chatovat a u některých promyšlenějších seznamek je například možné i spojení přes videohovor, podobně jako přes Face Time. Ačkoli tohle u nás není až tak obvyklé, jako u zahraničních webů.

Vyznat se ale ve všech těch webových portálech dá vcelku zabrat. Ty nejznámější jsou navíc většinou zahraniční. Někdo ale upřednostňuje seznamky s výhradně českými uživateli. A přesně proto jsme dali dohromady seznam těch nejznámějších ryze českých on-line seznamek.

Seznamka.cz

Tato tradiční česká seznamka vznikla už v roce 1998 a pyšní se tím, že je také největší českou seznamkou. Zaměřuje se jak na vážná seznámení, tak nezávazný flirt. Pokud však chcete, můžete si s někým, kdo je vám sympatický pouze dopisovat. Způsoby seznámení jsou v menu přehledně seřazeny celkem do 13 kategorií. Poněkud netradičně můžete hledat osoby k tanci, spolujízdě do práce, na výlet, či výměnu partnerů. Kromě možnosti seznámení zde najdete také články s tipy, jak se seznámit. Výhodou je, že osoby k seznámení je možné vyhledávat i podle měst. Jednoduše tak najdete někoho ve vašem okolí. Ačkoli je seznamka poměrně povedená, nepracuje na základě algoritmů, jako světové seznamky a na začátku není vyžadováno vyplnění osobního dotazníku, který by pomohl najít lepší shodu.
Recenze Seznamka.cz | Podobné jako Seznamka.cz
Poslední úprava: 2022-03-25 11:54:16

Hodnocení

https://www.seznamka.cz/

Sdílejte Top 15 Seznamek

Randino.cz

Tato seznamka je pro všechny uživatele zdarma. Je výhradně česká a registrace je jednoduchá a vyžaduje pouze pár kliknutí myši. Stránky se zaměřují na hledání všech možných druhů seznámení, včetně osobního rozvoje. Nemusí se tak nutně jednat o milenecký vztah. Vyhledávat můžete podle pohlaví, města a druhu seznámení, o které máte zájem. Můžete si také vyžádat, aby se vám nabízely pouze profily s fotografií. Seznamovat se zde mohou jednotlivci, páry i skupiny lidí. Komunikace s uživateli se třídí do vláken a chatování je přehledné a jednoduché. Nevýhodou je, že seznamka neověřuje totožnost uživatelů. Není tak 100% jisté, zda na druhém konci nesedí podvodník.
Recenze Randino.cz | Podobné jako Randino.cz
Poslední úprava: 2022-03-25 12:08:13

Hodnocení

https://www.randino.cz/
Stesti.cz

Tato seznamka vznikla v roce 2006 a v České republice má velkou základnu uživatelů a je tak z čeho vybírat. Je jako většina seznamek v základu bezplatná. Za prémium verzi si uživatel připlatí 89 Kč za rok. Najít zde můžete jak vážný vztah, tak flirt, či milenecký poměr. Seznamka je založená spíše na inzerátech, kde vypíšete všechny důležité informace a co hledáte. Na základě toho mohou lidé kontaktovat vás a vy můžete hledat lidi, kteří zaujmou naopak vás. Seznamka nabízí také aplikaci, ta je však dle hodnocení uživatelů poměrně chybová a potřebovala by ještě trochu péče. Co je naopak poměrně dobře vymyšlené je tabule, kam můžete psát libovolné krátké vzkazy pro ostatní uživatele.
Recenze Stesti.cz | Podobné jako Stesti.cz
Poslední úprava: 2022-03-25 12:11:55

Hodnocení

https://www.stesti.cz/
Tvojerande.cz

Tato česká seznamka jako jedna z mála tuzemských webů tohoto typu nabízí možnost ověření profilu a verzi zdarma, která je bez reklam, což je celkem osvobozující. Na druhou stranu se na stránce ukazují i profily uživatelů, které už nejsou aktivní. Je zde registrovaných více, než 100 tisíc uživatelů, kolik z nich je ale neaktivních, to nelze dohledat. Při výběru protějšku můžete zadat poměrně přesná specifika vyhledávání, můžete hodnotit fotografie a vzájemně si posílat vzkazy. Seznamka nabízí i mobilní verzi. Ta je však dostupná pouze pro Android.
Recenze Tvojerande.cz | Podobné jako Tvojerande.cz
Poslední úprava: 2022-03-25 12:47:57

Hodnocení

https://www.tvojerande.cz/
Mileneckyvztah.cz

Jak už název stránek napovídá, seznamka se zaměřuje na zprostředkování mileneckého vztahu, nikoli vztahu na celý život. I když člověk nikdy neví, že? Seznamka je poměrně mladá, vznikla v roce 2018 a vítány jsou zde uživatelé se všemi sexuálními orientacemi. Poměr mužů a žen je tu poměrně vyrovnaný. Žen je 55 % a mužů zbylých 45 %. Vyhledávat partnery můžete podle pohlaví, věku, ty, co jsou online, nebo profily pouze s fotografií, ale i mnoha dalších kritérií. Výhodou je možnost živého chatu, ověření totožnosti a nahlašování nevěrohodných profilů. Mobilní aplikace v tomto případě dostupná není a profily jsou veřejné. Diskrétnost tedy nečekejte.
Recenze Mileneckyvztah.cz | Podobné jako Mileneckyvztah.cz
Poslední úprava: 2022-03-25 12:50:40

Hodnocení

https://www.mileneckyvztah.cz/

Sdílejte Top 15 Seznamek

Seznamit.cz

Seznámit.cz se s celkovým počtem 300 tisíc uživatelů řadí mezi ty největší seznamky u nás. Díky tomu je tu větší šance na seznámení a případné spárování s vhodným protějškem. Stránky na základě algoritmů posuzují vhodnost partnerů podle zadaných kritérií, proto je dobré vyplnit svůj profil opravdu důkladně. Protože se ale profily schvalují manuálně, existuje zde poměrně dost falešných profilů. Najít zde můžete flirt i vážný vztah, můžete zasílat zprávy a kontaktovat a hodnotit ostatní uživatele. Za příplatek 50 Kč za prémiový účet dostanete méně reklam, rychlejší procházení profilů, nebo přednostní zobrazování vašeho profilu.
Recenze Seznamit.cz | Podobné jako Seznamit.cz
Poslední úprava: 2022-03-25 12:58:41

Hodnocení

https://www.seznamit.cz/
Rande.cz

Tato česká seznamka funguje už od roku 1999. V povědomí lidí je tak už velmi dlouho a tím pádem má i vysoký počet uživatelů. Část těchto uživatelů ale může být falešná, jelikož profily nejsou schvalovány manuálně, a tak důkladně. Je tu ale velká šance na seznámení a stránky jsou uživatelsky přehledné. Také je velká šance, že najdete protějšek, který hledáte, jelikož je tu možnost zadání opravdu velkého množství požadavků na partnera. Základem je samozřejmě vyplnit důkladně svůj vlastní profil, aby byla nalezena co nejpřesnější shoda. Najdete tu i ne tak obvyklé funkce, jako možnost psát si deník, nebo Kalendář na plánování schůzek.
Recenze Rande.cz | Podobné jako Rande.cz
Poslední úprava: 2022-03-25 13:01:16

Hodnocení

https://www.rande.cz/
Seznamka.eu

Tato seznamka má poměrně jednoduše pojaté stránky, ale ihned přehledně vidíte poměr mužů a žen na seznamce. Tady bezkonkurenčně převládají muži, kterých je 1636 a žen pouhých 521. Najdou se tu lidé všech věkových kategorií i orientací. Seznamka funguje na bázi inzerátů. Stránky jsou veřejné i pro nepřihlášené. Po jejich otevření ihned vidíte okýnka s krátkými inzeráty, kde u některých uživatelů vidíte fotografii, u jiných zase ne. Vidíte ale město, odkud uživatel je, což usnadňuje výběr, komu se rozhodnete na inzerát odepsat. Kategorie jsou tu přehledně rozděleny podle toho, zda hledáte muže, ženu, či stejné pohlaví.
Recenze Seznamka.eu | Podobné jako Seznamka.eu
Poslední úprava: 2022-03-25 13:10:58

Hodnocení

https://www.seznamka.eu/
i60.cz

Tato seznamka je poměrně neobvykle zaměřená pouze pro seniory jejím heslem je, že „Tahle země není jenom pro mladý.“ Stránka není konkrétně zaměřená pouze na seznámení, ale jedná se spíš o jakousi bránu zájmů pro seniory, včetně seznamky, která je veřejná, a i bez přihlášení lze vidět inzeráty od uživatelů, mezi kterými lze hledat podle města a zájmů. Mimo to lze na stránkách například poslouchat rádio, nebo navštívit bazar. Dokonce mají i svůj e-shop s tričky, kalendáři, knihami a přehledem seznamovacích akcí pro aktivní seniory.
Recenze i60.cz | Podobné jako i60.cz
Poslední úprava: 2022-03-25 13:16:19

Hodnocení

https://www.i60.cz/
Znamost.cz

Seznamka Známost.cz je tu už poměrně dlouhou dobu. Vznikla v roce 2001 a řadí se k vůbec těm nejstarším u nás. Díky tomu je uživatelská základna vcelku široká. Bohužel některé profily jsou už dávno neaktivní, a přesto se stále zobrazují. Seznamka by zasloužila trochu zmodernizovat, protože vzhled je poměrně zastaralý. To ale nijak nebrání její funkci. Nabízí se tu velká škála kritérií, podle kterých lze protějšek vyhledávat. Některé z nich jsou i vcelku neobvyklé, jako vyhledávání podle rodinného zázemí, tetování, či hendikepu. Seznamka nabízí i zajímavou funkci video galerie, kam mohou uživatelé nahrávat videa o sobě a představit se tak ostatním podrobněji. Základní funkce jsou zdarma, vylepšená verze je pak jako obvykle zpoplatněná.
Recenze Znamost.cz | Podobné jako Znamost.cz
Poslední úprava: 2022-03-25 13:17:30

Hodnocení

https://znamost.cz/seznamka.php

Sdílejte Top 15 Seznamek

Divokerande.cz

Divoké rande je seznamka poměrně nová a pokroková. Prezentují se jako největší česká seznamka a v tomto případě se jedná opravdu o seznamku zaměřenou převážně na sex, erotické seznámení a nezávazné vztahy. Tady nejspíš životní lásku nenajdete. Ale pokud toužíte si pouze povyrazit, tady je to správné místo. Seznamka je naprosto diskrétní a anonymní. V poměru mužů a žen převládají spíše ženy. Registrace je jednoduchá a ženy dostávají doživotní VIP účet zdarma. Výhodou je, že seznamka po každém uživateli vyžaduje nahrání osobní fotografie. Konverzovat se tu může neomezeně a díky funkci „Kdo si mě oblíbil“ hned víte, komu jste padli do oka.
Recenze Divokerande.cz | Podobné jako Divokerande.cz
Poslední úprava: 2022-03-25 13:18:56

Hodnocení

https://www.divokerande.cz/
Hledammilionare.cz

Tato seznamka se zkrátka ani názvem nesnaží skrýt, o co tady jde. Byla založena poměrně nedávno, v roce 2019 a jedná se o seznamku pro milionáře a ty, co milionáře hledají. Díky specifickému zaměření stránky je tu uživatelů o něco méně, za to ale najdete to, proč jste sem přišli. Seznamka nabízí funkce, jako živý chat a vyhledávání uživatelů podle pohlaví, věku, profilů s fotkou a uživatelů, kteří jsou právě online. Profily jsou soukromé a není vyžadováno žádné ověření totožnosti, což může nešťastně vést k falešným profilům. Registrace do seznamky je trochu delší. Obsahuje celých 25 polí k vyplnění. Díky tomu ale můžete najít opravdu poměrně přesnou shodu.
Recenze Hledammilionare.cz | Podobné jako Hledammilionare.cz
Poslední úprava: 2022-03-25 13:20:29

Hodnocení

https://www.hledammilionare.cz/
Mojemilfka.cz

Seznamka Moje milfka je zaměřená převážně pro muže a lesby hledající starší ženy, které oplývají mnoha zkušenostmi. Profily žen na portále jsou důkladně ověřovány, je tak zaručená komunikace s reálnými ženami. Web nabízí možnost sjednání schůzky za účelem nezávazného sexu a také erotické konverzace. Je zaručená úplná anonymita a diskrétnost uživatelů a registrace zabere jen pár minut. Prémiové funkce jsou pro muže zpoplatněny, ženy je však mají zdarma při vytvoření účtu. Můžete si tu zahrát hru na „Setkání“ s výsledky shody s vaším účtem, prohlížet uživatele z vašeho blízkého okolí a denně oslovit až 10 uživatelů.
Recenze Mojemilfka.cz | Podobné jako Mojemilfka.cz
Poslední úprava: 2022-03-25 13:21:59

Hodnocení

https://www.mojemilfka.cz/
Jiskreni.cz

Většina seznamek, tedy alespoň těch českých, je zdarma. V tomto případě si ale uživatelé musí za služby zaplatit. Roční placené členství stojí okolo 350 Kč a neprodlužuje se automaticky. Po vyplnění profilu jste ihned přesměrováni na platební bránu. Po zaplacení už můžete libovolně hledat vážný vztah, flirt, či pouze navazovat přátelství. Seznamku využívají tisíce lidí, přesný počet ale není známý. Profily na seznamce jsou veřejně dostupné a prohlédnout si je může každý. Můžete si však zvolit možnost rozostření profilové fotografie. Malou nevýhodou je v dnešní moderní době absence aplikace. Seznamku tak můžete navštívit pouze na počítači.
Recenze Jiskreni.cz | Podobné jako Jiskreni.cz
Poslední úprava: 2022-03-25 13:23:29

Hodnocení

https://www.jiskreni.cz/
NadrzenaTajemstvi.cz

Tato seznamka se zaměřuje na zprostředkování nezávazných vztahů a jednorázových flirtů. Jsou ty vítány všechny věkové kategorie od 18 let a všechny sexuální orientace. Seznamka dostává svému jménu i v případě prohlížení fotografií registrovaných uživatelů, kde můžete ukázat prostě vše! Nehledejte tu závazný vztah, tady jde spíše o chvilkové záležitosti a povyražení. Registrace je jednoduchá a bezplatná a vyplňují se při ní pouze základní informace. Co hledáte si pak už filtrujete ve vyhledávání. Filtrovat lze podle pohlaví, věku, města i kraje.
Recenze NadrzenaTajemstvi.cz | Podobné jako NadrzenaTajemstvi.cz
Poslední úprava: 2022-03-25 13:30:37

Hodnocení

https://www.nadrzenatajemstvi.com/

Share 15 Best Seznamek