Top 15 Rozvozů hotových jídel

Webů s rozvozem jídel najdete na internetu víc než dost. Od KFC po McDonalds. Ale ne všem jsou po chuti smažené pokrmy, a tak hledají zdravější varianty, nebo dokonce jinou kuchyni, než je ta americká. 
 
V době pandemie covidu-19 začalo přibývat daleko víc webů, které nabízí rozvoz hotových jídel, a to je víc než dobře. Jíst se totiž bude vždycky. Teď ale nastává dilema, které z toho nepřeberného množství jsou ty nejlepší weby. Přeci jen se chce každý najíst nejen dobře, ale i kvalitně. A o kvalitu jde především. 
Můžete narazit na stránky, které nabízí jen rozvoz pizzy nebo na jídelny, které rozváží poctivé české jídlo. Do popředí se ale konečně dostává rozvoz i vegetariánského nebo veganského jídla, takže si oběd nebo večeři vyberou skutečně všichni.
 
Nemusíte se ale bát, že na tyto obchody narazíte jen v hlavním městě. Dneska už na rozvoz hotových jídel narazíte všude. Pokud nevíte, jak na to, stačí se zeptat ve vaší oblíbené restauraci, zda rozvoz hotových jídel nabízí nebo si stáhnout různé aplikace na rozvoz jídel. K tomu vám může pomoci například aplikace Wolt Delivery nebo iKelp POS Mobile. Objednávka většinou proběhne tak, že si zvolíte své oblíbené jídlo, které si následně objednáte a zaplatíte buď online nebo až při převzetí. Zkrátka vše probíhá jako v prohlížeči na vašem tabletu nebo počítači.
 
Nejen, že ušetříte čas a můžete si dopřát i kvalitnější oběd. Jídlo si můžete objednat i z etičtějších důvodů a zabránit tak dalšímu plýtvání jídla. Ano, i takové podniky existují. Rozvoz není jen o pizze nebo hamburgerech, ze kterých vytéká sýr a maso je nasáklé olejem. Stačí jen pečlivě pátrat i po zdravějších variantách a podnicích. Nejen, že si můžete dopřát jídlo, které byste se sami báli připravit, ale ušetříte i čas. A vy se tak můžete zatím věnovat aktivitám, na které by vám kvůli vaření nezbýval čas. 
Pojďme se společně podívat na ty nejlepší weby, které nabízí rozvoz hotových jídel.

Dáme Jídlo

Kdo by neznal web damejidlo.cz? Tento web patří rozhodně k těm nejznámějším, co se rozvozu jídla týká. Pokud s ním nemáte osobní zkušenost, určitě jste o něm slyšeli například v reklamě nebo od známého. Dáme jídlo slibuje dovoz jídla až k vašim dveřím. A nabídka je ohromná! Stačí do vyhledávače zadat, na co máte zrovna chuť. A pokud byste měli dilema, můžete si prohlédnout desítky a desítky lákavých pokrmů. Od české kuchyně až po tu italskou nebo asijskou. Vybrat si zde tak můžete skutečně z široké nabídky. Pokud vás zajímá, kde Dáme jídlo rozváží, tak po celé České republice. Pokud byste si ale nebyli jistí, stačí do webu zadat vaší. adresu.
Recenze Dáme Jídlo | Podobné jako Dáme Jídlo
Poslední úprava: 2022-02-24 14:41:51

Hodnocení

https://www.damejidlo.cz/

Sdílejte Top 15 Rozvozů hotových jídel

The Dutch Pub

The Dutch Pub je tak trochu jiný sport bar, jehož interiér je stylizován do úchvatného koloniálního holandského stylu, který se pyšní dvěma obrovskými plátny s 500 mezinárodními kanály s přenosy z 10 zemí. To je tak na úvod a v případě, že byste se pub rozhodli navštívit i osobně. A kdyby přece jen, budu tu na vás čekat pestrá nabídka točeného českého piva. Co se týká jídla, The Dutch Pub nabízí různé druhy hamburgerů a steaků, které vypadají lákavě nejen na obrázcích, ale určitě je ocení i vaše chuťové pohárky.
Recenze The Dutch Pub | Podobné jako The Dutch Pub
Poslední úprava: 2022-02-24 14:45:28

Hodnocení

https://www.dutchpub.cz/cz/
Indická restaurace Tandoor

Bydlíte v Českých Budějovicích nebo se zde chystáte strávit nějaký čas a přepadla vás chuť na něco dobrého? Další z nejlepších webů, které nabízí rozvoz jídla, je indická restaurace Tandoor, kde se vám naskytne pohled na neobvyklé a výtečné menu. Na své si přijdou dokonce i vegetariáni, kteří si mohou vybrat opravdu z pestré nabídky bezmasých pokrmů. Navíc všechna jídla připravují nepálští kuchaři, které k přípravě jídel používají pravou italskou pec tandoor, z čehož vyplývá i název tohoto skvělého podniku.
Recenze Indická restaurace Tandoor | Podobné jako Indická restaurace Tandoor
Poslední úprava: 2022-02-24 14:52:57

Hodnocení

https://www.tandoor.cz/cs
Restaurace Beseda

Hledáte poctivou kuchyni? Pak je pro vás Restaurace Beseda jako pravá. Každý den můžete ochutnat nové denní menu, ale vybrat si můžete i ze stálé nabídky. Restaurace Beseda se orientuje převážně na českou kuchyni, a snad i proto patří k těm nejlepším a nejvyhledávanějším v okolí Českých Budějovic. Pokud by vás zajímalo o tomto podniku něco víc, pak vás Beseda může nalákat i na to, že si toto místo oblíbil dokonce prezident Masaryk, který podnik navštívil v roce 1924. A co je víc lákavějšího než ochutnat jídlo z podniku, který vychvaloval i sám pan prezident?
Recenze Restaurace Beseda | Podobné jako Restaurace Beseda
Poslední úprava: 2022-02-24 14:57:10

Hodnocení

https://www.restauracebeseda.cz/
LOOK Kitchen&Coffee

LOOK Kitchen&Coffee je bistro a zároveň kavárna, která se nachází v samotném srdci našeho hlavního města Prahy. Interiér tohoto podniku vás nadchne jeho útulností a elegantním interiérem. V teplých měsících dokonce můžete posedět v zahrádce, která vás uvítá vůní dřeva a bylinek, které kuchaři používají k přípravě jídel. A co víc si přát než si objednat jídlo, ve kterém jsou čerstvé bylinky! Objednat si zde můžete plnohodnotný pokrm z kvalitních surovin, vegetariánské jídlo, ale dokonce i bezlepkové moučníky a to po celý den. Od plnohodnotné snídani až po večeři.
Recenze LOOK Kitchen&Coffee | Podobné jako LOOK Kitchen&Coffee
Poslední úprava: 2022-02-24 15:02:28

Hodnocení

https://www.lookkotva.cz/

Sdílejte Top 15 Rozvozů hotových jídel

Wolt

Wolt funguje na stejném principu jako web damejidlo.cz. Na webu si vyberete jídlo, které je možné doručit vám domů, vy si ho můžete osobně vyzvednout v restaurace nebo se přímo v restaurace zastavit osobně. Ať si vyberetu tu možnost nebo onu, na všechny tři můžete využít předobjednávku. To znamená, že si můžete jídlo můžete objednat dokonce týden dopředu. Aktuálně je výše minimální objednávky nastavena na 140,- Kč. Jídlo si můžete objednat jak z webu wolt.com, tak jí přes aplikaci, která je dostupná pro iOS a Android.
Recenze Wolt | Podobné jako Wolt
Poslední úprava: 2022-02-24 15:03:50

Hodnocení

https://wolt.com/
Nesnězeno

"Zachraň jídlo, než skončí v koši!" Přesně takhle zní slogan podniku nesnezeno.cz. A koncept celého nápadu je víc než báječný. Už jste se někdy zamysleli nad tím, kolik jeden člověk vyhodí ročně jídla? Jedná se totiž o 57 kg. Objednáním jídla na Nesnězeno dáte najevo, že jste proti zbytečnému plýtvání jídla, dobře se najíte a ještě navíc ušetříte. Nesnězeno pak nabízí zbylé porce meníček a dalších dobrot se slevou minimálně 30 %. No a neberte to! Navíc kolik takových podniků vlastně znáte? V aplikaci si můžete jídlo zamluvit a pak si ho vyzvednout nebo nechat dovézt. 
Recenze Nesnězeno | Podobné jako Nesnězeno
Poslední úprava: 2022-02-24 15:05:44

Hodnocení

https://nesnezeno.cz/
Chutnej

Že všechny rozvozy nabízí to samé? Hamburgery, pizzy nebo kebaby? Omyl! Dnes už spousta rozvozů nabízí i bezmasé nebo veganské pokrmy. A výjimkou není ani veganský kuchyně Chutnej. Tento fastfood, na který narazíte na pražské Letné nebo Vinohradech se pyšní poledním menu, které se každý den mění. Krom veganského oběda si zde můžete objednat i bezlepkové menu a co víc, jídlo si můžete objednat v rekrabičce. Chutnej.cz rozváží navíc skoro po celé Praze, takže tuto možnost rozhodně nezapomeňte využít.
Recenze Chutnej | Podobné jako Chutnej
Poslední úprava: 2022-02-24 15:07:12

Hodnocení

https://www.chutnej.cz/
Pizza Nano

Dostali jste chuť na italskou kuchyni? Pak byste neměli ignorovat Pizzerii Nano, na kterou narazíte v Novém Jičíně. Tato pizzerie se chlubí tím, že používá originální a pravé italské suroviny. Od pravé mozarelly, pizzové mouky, chlazených těstovin, pancety až po další a další prvotřídní suroviny. Krom pizzy si zde můžete dát speciality z hovězího, vepřového, kuřecího nebo krůtího masa. A co by to byla Itálie bez mořských plodů? I ty si v Pizze Nano můžete objednat spolu s lehkým salátem.
Recenze Pizza Nano | Podobné jako Pizza Nano
Poslední úprava: 2022-02-24 15:08:33

Hodnocení

https://www.pizzanano.cz/
Gastron

Gastron se řadí k dalším z nejlepších webů, ze kterých lze objednat jídlo až domů. Jídlo se zde připravuje denně čerstvé z kvalitních surovin od místních dodavatelů. Krom toho si Gastron připravuje veškeré polotovary sami. Například těstoviny, které dodává i do okolních restaurací pod značkou Fresh Pasta. Krom těstovin si zde pochutnáte i na kvalitním české kuchyni, ve které není místo pro instantní směsi, takže se nemusíte bát různých práškových éček nebo zahušťovačů do omáček. Mottem podniku je totiž kvalitní jídlo!
Recenze Gastron | Podobné jako Gastron
Poslední úprava: 2022-02-24 15:09:47

Hodnocení

https://gastron.cz/

Sdílejte Top 15 Rozvozů hotových jídel

Zdravá Jídelna

Zdravá jídelna, jak už z názvu vyplývá, vaří výhradně z čerstvých a kvalitních potravin, kterou jsou nejčastěji pěstované v BIO kvalitě. To znamená, že jde o suroviny bez chemických hnojiv nebo konzervantů a o to kvalitnější je pak finální pokrm. Objednat si zde můžete převážně veganskou nebo vegetariánskou stravu. Z celé nabídky je vždy alespoň jedno jídlo masité. Zdravá jídelna také připravuje bezlepková jídla nebo moučníky. Tento podnik vaří zdravě, vyváženě a harmonicky, což je záruka kvalitního oběda. Proto nezapomeňte ochutnat jídlo z Jídelny. Váš žaludek vám jistě poděkuje!
Recenze Zdravá Jídelna | Podobné jako Zdravá Jídelna
Poslední úprava: 2022-02-24 15:17:38

Hodnocení

https://zdravajidelna.cz/
One Menu

OneMenu.cz je poměrně nový koncept, co se týká online objednávání jídla, který odstartoval český start-up Storyous ve spolupráci s oblíbeným českým šéfkuchařem Zdeňkem Pohlreichem. Storyous vzniklo na úkor toho, aby lidem bylo dodáváno kvalitní jídlo, jelikož i zakladatelů si potrpí na kvalitu a jedinečnost. Stejně jako jiné roznáškové weby, tak i One Menu má vlastní vyhledávač restaurací podle vámi zadané polohy. Navíc pokud máte vlastní web, můžete si na něj implementovat One Menu a propojit ho s pokladním systémem. Díky tomuto konceptu zabijete dvě mouchy jednou ranou!
Recenze One Menu | Podobné jako One Menu
Poslední úprava: 2022-02-24 15:18:49

Hodnocení

https://onemenu.cz/
Jídlo dom

Jídlo dom je rodinná firma, která v gastronomii funguje už od devadesátých let. Můžete si zde objednat jídlo z české kuchyně, ale i z té mezinárodní, kterou připravují odborníci z dlouholetou praxí. Jelikož si zde můžete vybírat ze skutečné pestrého jídelníčku, vybere si zde určitě každý. Na webu narazíte na vegetariánská jídla, saláty, masité pokrmy, polévky a spoustu dalšího. Jídla dom vámi vybrané jídlo zabalí šokem, který prodlouží životnost vašeho pokrmu na tři dny, takže se nemusíte bát, že to, co nesníte byste museli hned vyhazovat.
Recenze Jídlo dom | Podobné jako Jídlo dom
Poslední úprava: 2022-02-24 15:21:44

Hodnocení

https://www.jidlodom.cz/
Náplavka Bistro

Máte dost zdravého stravování a dali byste si nějakou prasárnu? Bydlíte v Hradci Králové nebo okolí? Přímo v centru tohoto města existuje místo, kde si můžete objednat ten nejlepší americký hamburger! A to na Náplavce Bistro. Ta k přípravě takových burgerů používá kvalitní hovězí maso, farmářskou recepturu, ale pyšní se i vlastní recepturou, co se bulek týká. Můžete si dokonce vybrat i tu bezlepkovou variantu. Že je to celé záležitost jen masožravců? Omyl! I vegany si zde můžou pochutnat na veganském burgeru nebo vege majóneze.
Recenze Náplavka Bistro | Podobné jako Náplavka Bistro
Poslední úprava: 2022-02-24 15:24:31

Hodnocení

https://naplavkahk.cz/
Dlabárna

Jak už napovídá sám název, v Dlabárně se zkrátka nadlábnete víc než dobře! Nejde jen o obyčejný fastfood, ale objednat si zde můžete i saláty, přílohy, hot dogy a spousta jiného. Dlabárna vyrábí burgery ze surovin od místních dodavatelů. Nejde o žádné velkochovy, které nabízí nekvalitní maso, ale naopak. Dokonce i bulky pochází ze soukromé pekárny. A pokud by vás snad burger neoslovil, můžete si pochutnat na kebabu, který připraven podle originální receptury. To vše doplněno o čerstvé suroviny, které jsou pro tento podnik velmi důležité.
Recenze Dlabárna | Podobné jako Dlabárna
Poslední úprava: 2022-02-24 15:25:49

Hodnocení

https://www.dlabarna.cz/

Share 15 Best Rozvozů hotových jídel