Top 15 Slevové kupony

V mnoha českých domácnostech funguje strategie nákupů tzv. ,,z letáku“. Kdo z nás by přece nechtěl nakoupit co nejvýhodněji? Než jdeme do obchodu, tak si jednoduše projdeme letáky jednotlivých supermarketů, hypermarketů a dalších obchodů, a kde zboží prodávají nejlevněji, tam vyrazíme. S distribucí letáku je však v některých obcích problém, a tak se k vám kolikrát papírové letáky ani nedostanou. A nebo na nákup vyrážíte rovnou z práce, a tak byste se ideálně chtěli podívat co mají v akci dříve, než dorazíte domů. Z těchto a mnoha dalších důvodů začaly být velmi oblíbené weby, které shromažďují elektronické verze letáků.

O praktičnosti e-letáků nelze pochybovat, jednak mnohé portály nabízejí letáky skutečně ze všech řetězců, kde čeští občané nakupují, zároveň však možnosti akčních nabídek posunují ještě o kousek dál. Vedle prohlížení letáků si totiž na některých webových platformách můžete vytvořit svůj vlastí seznam ,,hlídaného“ zboží, a pokud toto zboží bude někde zrovna v akci, dostanete upozornění. Letákové weby se samozřejmě neomezují pouze na supermarkety a hypermarkety, ale v mnohých z nich naleznete také kategorie drogerií, elekter, lékáren, obuví, sportovních obchodů, obchodů s oblečením a další.
Patříte-li mezi časově vytížené jedince, a každá minuta činnosti je pro vás velmi ,,drahá“, pak jistě oceníte možnost vyhledávání akcí na konkrétní výrobek. Nemusíte tedy listovat letákem stránku po stránce a pracně hledat produkt, který potřebujete koupit (a ideálně v akci), stačí když název produktu zadáte do vyhledávače, a web vám ukáže, ve kterých obchodech zrovna akce na vámi poptávané zboží probíhá.

K výhodnému nákupu vám pomohou také weby se slevovými kupóny, které se však na rozdíl od letákových webů zaměřují spíše na on-line nakupování než na kamenné prodejny. E-shopy jako takové velmi často přichází s nabídkami slev, které lze uplatnit většinou za pomoci speciálního kódu. A právě portály se slevovými kupóny vám tyto kódy nabídnou, vy si je zkopírujete a následně zadáte při platbě v konkrétním e-shopu. Internetové obchody mohou vedle kódových slev mít rovněž akční slevové nabídky, které vyobrazují slevu zboží ihned při vyhledávání. Tyto nabídky jsou slevovými weby taktéž monitorovány, a tak si na základě těchto informací můžete vybrat, v jakém obchodě pro vás bude nákup nejvýhodnější.

Kupi.cz

Letákový portál Kupi.cz je největším projektem zaměřujícím se na elektronické letáky a katalogy, který u nás najdete. Je součástí konceptu internetových služeb vyhledávače Seznam.cz, pochází tedy od odborníků, kteří v tom umí chodit. I z toho důvodu je Kupi.cz velmi propracovanou sítí, kde jsou veškeré akce pravidelně aktualizovány a členěny do kategorií, takže vám žádná sleva zkrátka neuteče. Tím spíše, pokud využijete možnosti notifikací na akce vašich oblíbených produktů, případně i prodejen. Hned na začátku zadáváte také svou lokalitu, takže zobrazené letáky a katalogy budou přímo pro vás, nemusíte mít tedy strach, že byste byli dezinformování o akci, které se na pobočkách ve vaší lokalitě nenachází.
Recenze Kupi.cz | Podobné jako Kupi.cz
Poslední úprava: 2022-03-01 12:06:28

Hodnocení

https://www.kupi.cz/

Sdílejte Top 15 Slevové kupony

Kimbino.cz

S jasnou vizí, proč jsou elektronické letáky a katalogy důležité přichází projekt Kimbino.cz pocházející od skupiny mladých lidí, kteří za digitalizací akčních nabídek obchodů vidí především ohleduplnost k planetě Zemi. To je také jejich hlavním heslem, nicméně důležitá je pro ně i spokojenost zákazníků, takže svůj web vedou velmi přehledně a snaží se na něj umístit všechny funkce, které letákový portál může mít. Kategorií obchodů nabízejí opravdu mnoho, tudíž zde nalezne akční letáky a katalogy od Kauflandu až po Čedok.
Recenze Kimbino.cz | Podobné jako Kimbino.cz
Poslední úprava: 2022-03-01 12:08:39

Hodnocení

https://www.kimbino.cz/
AkčníCeny.cz

Dalším velmi spolehlivým zprostředkovatelem e-letáků je portál AkčníCeny.cz. Funguje pod záštitou mediální skupiny MAFRA, která je v Česku nevětší multimediální společností vůbec. Naleznete zde tedy pouze 100 % ověřené informace o akcích a obchodech. Nabízí standardní funkce, kterými disponují také ostatní jmenované portály, vedle toho však mají svou vlastní zajímavou rubriku, ve které provádějí spotřebitelské testy. Po prolistování letáku se tedy můžete podívat, jaké konkrétní produkty patří mezi kvalitnější a které naopak májí velké ,,rezervy“. Samozřejmostí je také možnost vytvoření uživatelského účtu, ve kterém si můžete udělat výběr preferovaných obchodů nebo oblíbeného zboží.
Recenze AkčníCeny.cz | Podobné jako AkčníCeny.cz
Poslední úprava: 2022-03-01 12:09:51

Hodnocení

https://www.akcniceny.cz/
iLetáky.cz

Portál iLetáky.cz je partnerským portálem webu AkčníCeny.cz a stejně jako tento patří do mediální skupiny MAFRA, přičemž některých službách se na tento web dokonce odkazuje (spotřebitelské testy apod.). Vedle letáků a katalogů českých obchodů však disponuje i zahraničními, takže zde naleznete akční nabídky také z Polska, Slovenska, Rakouska a Německa. Graficky je portál iLetáky.cz zpracován velmi jednoduše, takže jej ocení především ti, kteří neradi hledají na složitých webech. Rovněž jako u druhého portálu od skupiny MAFRA zde naleznete veškeré kategorie, které vás napadnou.
Recenze iLetáky.cz | Podobné jako iLetáky.cz
Poslední úprava: 2022-03-01 12:16:07

Hodnocení

https://www.iletaky.cz/
Letákomat.cz

Portál Letakomat.cz je rovněž postaven na základech již jmenovaného webu. Je dceřiným projektem firmy Hyperia s. r. o., která náleží kooperuje též s projektem Kimbino.cz. Letákový portál Letakomat.cz je vesměs stejný, je však zaměřen pouze na letáky a katalogy jednotlivých obchodů. Nelze zde tedy porovnávat ceny produktů v jednotlivých obchodech, ale musíte procházet přímo samotné letáky. V tom je tento web možná o něco méně praktičtější, pokud však hledáte vyloženě web, kde naleznete pouze letáky a nic jiného, pak jste na Letakomat.cz správně.
Recenze Letákomat.cz | Podobné jako Letákomat.cz
Poslední úprava: 2022-03-01 12:20:07

Hodnocení

https://www.letakomat.cz/

Sdílejte Top 15 Slevové kupony

Tipli.cz

Asi nejkomplexnějším projektem v oblasti výhodných nákupů je portál Tipli.cz. Na tomto webu spojili jeho vývojáři letáky, slevové kupóny, tzv. cashback a mnohé další služby. Shromažďují informace z velkého množství kamenných i internetových obchodů, a zároveň nabízejí zákazníkům různé slevy a soutěže. Pro využití některých funkcí je nutné si přihlásit do uživatelského účtu, např. letáky si ovšem můžete prohlížet i bez přihlášení. Mimo klasické služby zde narazíte také na zmiňovanou funkci ,,cashback“, kdy se vám za splnění určitých podmínek vrátí předem stanovená částka nebo poměrné procento z uskutečněného nákupu.
Recenze Tipli.cz | Podobné jako Tipli.cz
Poslední úprava: 2022-03-01 12:24:53

Hodnocení

https://www.tipli.cz/
VašeKupóny.cz

V oblasti kuponových portálů je jedním z nejsilnějších konkurentů web VašeKupóny.cz. Jeho provozovatelem je BALÍK PLUS s. r. o. a jako koncept funguje také na Slovensku, v Polsku, Rumunsku a Maďarsku. Portál VašeKupóny.cz disponuje velkým množstvím partnerů, a tak i počet slev je skutečně široký. Velkou výhodou je aktuálnost slev, u která u některých webů tohoto typu mírně pokulhává. V rubrice Top50 pak shromažďují ty nejatraktivnější slevy od oblíbených značek a obchodů, které zákazníci jednoznačně využijí a ocení.
Recenze VašeKupóny.cz | Podobné jako VašeKupóny.cz
Poslední úprava: 2022-03-01 12:28:24

Hodnocení

https://vasekupony.cz/
Kuponka.cz

Na webu Kuponka.cz již využívají zákazníci slev nějaký ten rok. Provoz tohoto agregátora slevových kuponů začal v roce 2013 a od té doby si drží na trhu slevových portálů své místo. Naleznete zde klasický souhrn slev ze všech možných různých obchodů a společností. Nechybí ani kategorie spojené s cestováním. V hlavičce webu můžete kliknout na sekci ,,Obchody“, kde si můžete prohlédnou partnerské společnosti, jejichž slevy Kuponka.cz prezentuje. Dále si můžete prohlédnout taky každodenní výběr těch nejlepších slev pro aktuální den.
Recenze Kuponka.cz | Podobné jako Kuponka.cz
Poslední úprava: 2022-03-01 12:29:56

Hodnocení

https://kuponka.cz/
Kuponovník.cz

Uživatelsky sympatickým portálem se slevovými kupóny je web Kuponovnik.cz. V jednoduchosti je krása a tvůrci tohoto webu to očividně moc dobře ví. Na úvodní stránce nejdete základní informace o webu, jako je aktuální počet nabízených slevových kupónů nebo jaké jsou nejoblíbenější e-shopy současnosti. U každé slevy pak naleznete také údaj o tom, kolikrát již byla sleva uplatněna jinými zákazníky. Stejně jako některé jiné portály je i Kuponovnik.cz dostupný také pro slovenskou a maďarskou klientelu.
Recenze Kuponovník.cz | Podobné jako Kuponovník.cz
Poslední úprava: 2022-03-01 12:36:46

Hodnocení

https://www.kuponovnik.cz/
Picodi.cz

Web plný slev s názvem Picodi.cz se nijak zvlášť neliší od ostatních. V jedné věci však své konkurenty předchází, a to v rozšířenosti do jiných zemí. Tento portál funguje celkem ve 44 zemích světa, mezi které patří např. také Filipíny, Hong Kong, Švýcarsko, Saudská Arábie a mnohé další. V zápatí úvodní stránky si můžete seznam těchto zemí prohlédnout, stejně jako celkový počet slevových kupónů, počet partnerských obchodů, počet uživatelů za posledních 30 dní nebo průměrnou hodnotu slevy na portále.
Recenze Picodi.cz | Podobné jako Picodi.cz
Poslední úprava: 2022-03-01 12:37:56

Hodnocení

https://www.picodi.com/cz/

Sdílejte Top 15 Slevové kupony

SlevovéKódy.cz

Široké zastoupení v různých zemích má také portál SlevovéKódy.cz, který funguje v 18 jazycích a nabízí pouze aktuální slevové nabídky. Každý den zde přibývají nové slevy, takže je určitě dobré mít aktivované e-mailové notifikace. Kategorií a obchodů je v nabídce portálu mnoho, a tak si každý přijde na své. Vedle toho je při webu SlevovéKódy.cz veden také blog, kde naleznete tipy na výběr toho pravého zboží právě pro vás. Jak je tomu standardem, nabízené služby jsou zcela zdarma a neplatíte ani v případě registrace.
Recenze SlevovéKódy.cz | Podobné jako SlevovéKódy.cz
Poslední úprava: 2022-03-01 12:43:00

Hodnocení

https://www.slevovekody.cz/
eSlevy.cz

Web eSlevy.cz je dalším tradičním portálem se slevovými kupóny, na kterém najdete jen to, co skutečně hledáte. Nenarazíte zde tedy na žádné nežádoucí reklamy nebo nepotřebné informace. Jednoduše si vyberete obchod, který se vám bude v seznamu nabízených slev pozdávat, případně zkusíte vyhledat, jestli obchod, ve kterém chcete nakoupit, nemá nějakou aktuální slevu. A to je vše. Nic víc, nic míň. I na eSlevy.cz se můžete přihlásit k e-mailovým upozorněním, kterým vám dá systém vědět, že je na světě nová akční sleva.
Recenze eSlevy.cz | Podobné jako eSlevy.cz
Poslední úprava: 2022-03-01 12:45:05

Hodnocení

https://www.eslevy.cz/
Kuponer.cz

Mohlo by se zdát, že portál Kuponer.cz je jen dalším klasickým webem se slevovými kupóny. Do jisté míry to pravda je, nicméně disponují ještě další službou, která dělá nákupy ještě výhodnějšími. Stejně jako známější Tipli.cz nabízí funkci ,,cashback“, kdy se vám z provedené platby za nákup vrátí určitá část. Dokonce nabízí také bonus za registraci, takže pouhým vytvořením uživatelského účtu získáte pár korun do svého kreditu. Zatím projekt Kuponer.cz funguje jen v Česku a na Slovensku, není však vyloučeno, že se časem nerozšíří koncept i někam dál.
Recenze Kuponer.cz | Podobné jako Kuponer.cz
Poslední úprava: 2022-03-01 12:45:58

Hodnocení

https://kuponer.cz/
KuponyOnline.cz

Slevový portál KuponyOnline.cz je předchůdcem webu Kuponer.cz. Ačkoli tedy fungují oba pod stejnou firmou, oba mají své stále uživatele, a tak na českém internetu může využít služeb obou. Naleznete zde všechny funkce, který má slevový portál mít. Jako jeden z málo webů s kupóny upozorňují své uživatele na to, že slevy nelze uplatnit v kamenných prodejnách. Dále nabízí také možnost několikrát zmiňovaného ,,cashbacku“, nicméně pro tuto službu je uživatel přesměrován na web Kuponer.cz, kde si může tuto funkci aktivovat.
Recenze KuponyOnline.cz | Podobné jako KuponyOnline.cz
Poslední úprava: 2022-03-01 12:49:37

Hodnocení

https://www.kuponyonline.cz/
ToSeVyplatí.cz

Web ToSeVyplatí.cz je pravděpodobně nejméně známý z celého seznamu, na funkčnosti mu to však rozhodně neubírá. Tento projekt si zakládá na velmi úzké spolupráci se svými uživateli, na základě které vybírá jednotlivé nabídky. Každý slevový kupón tedy můžete jako zákazník ohodnotit, zda vám skutečně přinesl slevu či nikoli. Ba co víc, jestliže víte o nějaké skvělé slevě, která na webu ještě není, a jste ochotni se o ni podělit s ostatními, můžete ji na ToSeVyplatí.cz vložit, administrátoři ji prověří, a následně pošlou do ,,éteru“.
Recenze ToSeVyplatí.cz | Podobné jako ToSeVyplatí.cz
Poslední úprava: 2022-03-01 12:51:26

Hodnocení

https://tosevyplati.cz/

Share 15 Best Slevové kupony