Top 15 E-shopů

Pokud jde o nakupování online, máte z čeho vybírat. Zdá se, že online obchodů je více než dní v roce, a každý týden se objevují nové a nové. Internetové nákupní stránky jsou všude. Široká škála stránek je samozřejmě dobrá věc, nicméně mnozí mají při tolika možnostech analytickou paralýzu. Proto v tomto příspěvku najdete přehled nejlepších webových stránek pro online nakupování, které by vám měly pomoci při rozhodování. Při rychlém vyhledávání jich teda najdete víc, než dokážete spočítat, ale které online obchody jsou skutečně nejlepší?

Jedním z největších trendů dnešní doby je nakupování módy online. Při nakupování online je třeba zvážit několik faktorů. Patří mezi ně, kolik jste ochotni utratit, abyste měli nárok na dopravu zdarma, jakou úroveň kvality hledáte a jak spolehlivý potřebujete zákaznický servis. Je tu samozřejmě také proces doručení, který, pokud jste již někdy nakupovali online, víte, že může být skutečným problémem. V České republice známe spoustu e-shopů, ale vybrali jsme pro vás ty, které nabízejí jen ty nejkvalitnější služby. Každému vyhovuje vždy něco jiného, ale my jsme pro vás poctivě vybrali ty nejspolehlivější podle různých hodnocení zákazníků. Kromě stránek plných módy jsme se zaměřili na pestrost jiných internetových obchodů, proto níže uvádíme naše tipy na některé z nejlepších webových stránek pro online nakupování. Mezi těmito patnácti obchody najdete nejrůznější věci, od knih a oblečení až po techniku, mix zboží, produkty na sport, léky, kosmetiku... na co si jen vzpomenete.

Nakupování online se v posledních letech těší obrovské oblibě a mnoho zákazníků mu dává přednost. Pohodlí je jednou z nejlepších výhod online nakupování, a přesně toho se vám dostane v těchto oblíbených obchodech. Je to zdaleka nejpohodlnější způsob, jak si nechat doručit veškeré zboží, které potřebujete, až ke dveřím. Takže se pohodlně usaďte a proklikejte se těmito stránkami, abyste našli věc, kterou jste si chtěli pořídit, ale neměli jste čas opustit dům. Nebo se prostě jen pobavte a zjistěte, které nabídky se vám podaří ulovit.

Alza.cz

Alza je velmi známý internetový obchod, kde si můžete koupit vše od výmyslu světa. Je také známý jako nejspolehlivější internetový obchod a nabízí mnoho výhod pro uživatele alza premium nebo i studenty. Jejich široká nabídka produktů nabízí jen ty nejlepší ceny. Najdete mezi nimi především elektroniku, ale můžete si koupit i různé další produkty do domácnosti, pro děti, domácí mazlíčky nebo různé knihy. Vzhledem k množství prodejen po celé České republice je možné, že se ke svému vysněnému produktu dostanete ještě týž den, kdy si to vysníte.
Recenze Alza.cz | Podobné jako Alza.cz
Poslední úprava: 2022-05-09 10:34:32

Hodnocení

https://www.alza.cz/

Sdílejte Top 15 E-shopů

Aktin.cz

Sportovci, ale i nesportovci, určitě nesáhnou vedle při kliknutí na stránky aktin.cz. Stránka je zaměřená primárně na prodej zdravích produktů pro sportovce a milovníky zdravé výživy. V jich širokém sortimentu si vybere jídlo a nějaké svačiny každý. Nabízejí produkty jako ořechové másla, doplňky na pečení, ale i hotová jídla. Mají taky velký výběr proteinů a sportovní výživy. Jedním klikem se však víte dostat do sekce s články, které píšou vystudovaní odborníci. Kromě článků je web plný taky velmi chutných receptů, které musíte vyzkoušet!
Recenze Aktin.cz | Podobné jako Aktin.cz
Poslední úprava: 2022-05-09 10:37:24

Hodnocení

https://aktin.cz/
Benu.cz

Benu internetový obchod, je vaše online lékárna, kde si můžete vybrat z různých kategorií a značek. Nabízí především léky, pro které už nemusíte chodit do lékárny, ale přijdou za vámi! Sortiment e-shopu doplňují mimo jiné výrobky pro děti a maminky, doplňky stravy, zdravá výživa a bylinky nebo třeba kosmetika. Benu není jen obyčejný internetový obchod s lékmi, ale pyšní se také svým poradenstvím a individuálními konzultacemi s certifikovanými lékaři. Při nákupu v jejich e-shopu rozhodně nezůstanete stranou. 
Recenze Benu.cz | Podobné jako Benu.cz
Poslední úprava: 2022-05-09 10:38:40

Hodnocení

https://www.benu.cz/
Fotoskoda.cz

FotoŠkoda nabízí vše pro fotografy pod jednou střechou. Jedná se o specializovaný internetový obchod, který nabízí fotografickou a video techniku a různé další fotografické služby. V jejich sortimentu najdete širokou nabídku objektivů, stativů, filmů, samozřejmě fotoaparátů a videokamer a mnoho dalšího fotografického příslušenství. Jsou autorizovaným prodejcem různých známých značek, jako je Canon nebo Nikon, takže se při nákupu nespálíte. Mezi zmiňované fotografické služby patří tisk fotografií nebo zhotovování obrazů či fotoknih.
Recenze Fotoskoda.cz | Podobné jako Fotoskoda.cz
Poslední úprava: 2022-05-09 10:39:57

Hodnocení

https://www.fotoskoda.cz/
Zoot.cz

Známý internetový obchod s oblečením pod názvem Zoot je jedničkou na trhu v oblasti módy, ale i designu. Lídrem je především díky svému jedinečnému konceptu, který spočívá ve výběru kousků na internetu a jejich vyzvednutí v prodejně, kde máte možnost si je vyzkoušet. Tento koncept nazývají zodpovědné nakupování. Je to skvělý způsob, jak být s oblečením šetrnější. Ale pozor, čím menší procento kousků vracíte, tím menší je vaše uhlíková stopa. Čím více toho děláte, tím více výhod vám program zoot přináší. Jednoduché, že jo?
Recenze Zoot.cz | Podobné jako Zoot.cz
Poslední úprava: 2022-05-09 10:41:12

Hodnocení

https://www.zoot.cz/

Sdílejte Top 15 E-shopů

Biooo.cz

Milovníci přírodní kosmetiky a dalších přírodních věcí si přijdou na své na stránkách e-shopu biooo.cz. Kromě širokého sortimentu biokosmetiky a eko drogerie nabízejí také poradenství v oblasti přírodní kosmetiky, přece jen ne každý si troufl přejít na přírodnější produkty. V rámci poradenství vám pomohou vybrat ten správný výrobek. výhodou nákupu u nich je také podrobný popis produktů, který vám pomůže při výběru, a také uvedení jejich kompletního složení. Zpracování objednávek je také velmi rychlé a přehledné. Na webových stránkách najdete také časopis plný užitečných informací.
Recenze Biooo.cz | Podobné jako Biooo.cz
Poslední úprava: 2022-05-09 10:42:16

Hodnocení

https://www.biooo.cz/
Answear.cz

Answear je známý obchod s oblečením, který má v nabídce více než sto tisíc produktů. To znamená, že je nemožné nevybrat si svůj vysněný kousek oblečení. V jejich nabídce najdete výrobky od více než 400 světově proslulých značek, kde najdete také různé sportovní, džínové a podobné prémiové značky. Kolekce mají široké portfolio pro děti, ženy i muže. Kromě samotných produktů spolupracují také s různými stylisty nebo blogery, kteří jim pomáhají kombinovat a kombinovat kousky, aby vás - nakupující - inspirovali a aby váš osobní styl mohl vyniknout.
Recenze Answear.cz | Podobné jako Answear.cz
Poslední úprava: 2022-05-09 10:43:22

Hodnocení

https://answear.cz/
Knihydobrovsky.cz

Jste milovníky knih a navzdory oblibě skutečných knihkupectví plných vůní a možnosti listovat knihami si je raději objednáváte domů? je to pochopitelné, zvlášť když si chcete domů přinést spoustu těžkých knih. Knihy Dobrovsky nabízí velký výběr knih všech žánrů za výhodné ceny. Na stránkách mají také velký výběr her a krásných papírenských výrobků. Na své si přijdou i maminky, které chtějí své děti zásobit zajímavými interaktivními knihami nebo hračkami. E-shop má také mega slevovou sekci, kde najdete knihy za nejlepší ceny.
Recenze Knihydobrovsky.cz | Podobné jako Knihydobrovsky.cz
Poslední úprava: 2022-05-09 10:44:48

Hodnocení

https://www.knihydobrovsky.cz/
Truhlikov.cz

Truhlíkov nabízí rostliny a zahradní doplňky nejvyšší kvality za skvělé ceny. Mají jednu z největších nabídek rostlin a zahradních doplňků, pokud jde o online prodej. Zahradní zboží je obvykle těžší, takže objednání těchto produktů online a jejich následné doručení kurýrem až k vám domů vám může krásně usnadnit život. Jejich nabídka je navíc opravdu široká a po prohlédnutí jejich internetového obchodu nezůstane žádná zahrada prázdná nebo místnost bez pokojových rostlin. Na Truhlíkově najdou svou oblíbenou zeleň všichni milovníci různých druhů rostlin.
Recenze Truhlikov.cz | Podobné jako Truhlikov.cz
Poslední úprava: 2022-05-09 10:45:48

Hodnocení

https://www.truhlikov.cz/
Notino.cz

Notino je internetový obchod, který nabízí kosmetické produkty z celého světa. Věří, že krása by měla být dostupná každému, protože krása může změnit sebevědomí, a proto je počet jejich produktů nekonečný. Na českém trhu působí již 17 let a za tu dobu se stala jedním z největších internetových obchodů s parfémy a kosmetikou. Kromě známých značek nabízí i menší lokální značky. V průběhu let se jim podařilo otevřít kamenný obchod a počet jejich zaměstnanců stále roste. Mohou vám pomoci s výběrem produktu a technickými problémy.
Recenze Notino.cz | Podobné jako Notino.cz
Poslední úprava: 2022-05-09 10:47:04

Hodnocení

https://www.notino.cz/

Sdílejte Top 15 E-shopů

Smarty.cz

Internetový obchod Smarty rozumí tomu, co dělá, a snaží se vám prodat své zkušenosti. Jsou milovníky technologií a neustále se vyvíjejí vpřed. Neustále rozšiřují svůj sortiment, postupně se stěhují do větších skladů, mají již také vlastní prodejnu. Pro ty, kteří Smarty neznají, je jejich sortiment zaměřen na technologie, jako jsou tablety, počítače, příslušenství k PC, komponenty, herní příslušenství, audio a video produkty a telefony. Kromě nových výrobků můžete za výhodnější ceny koupit i použité zboží. To, že je použité, neznamená, že je méně kvalitní!
Recenze Smarty.cz | Podobné jako Smarty.cz
Poslední úprava: 2022-05-09 10:51:09

Hodnocení

https://www.smarty.cz/
Bonami.cz

Bonami je internetový obchod s designovým nábytkem a doplňky do interiéru i exteriéru. Jsou známí mnoha doplňkovými službami, které nabízejí, jako je návrh interiéru, bonami asistent a kurýr, služby pro jiné firmy nebo třeba profesionální čištění nábytku. Každý den přinášejí novou inspiraci do domácnosti a neustále rozšiřují svou nabídku o další a další produkty pro krásné bydlení. Samozřejmě mají velmi přehledné webové stránky s mnoha potřebnými informacemi, které se mohou hodit při nákupu výrobků pro vaši skvělou domácnost.
Recenze Bonami.cz | Podobné jako Bonami.cz
Poslední úprava: 2022-05-09 10:52:18

Hodnocení

https://www.bonami.cz/
Bambule.cz

Bambule neboli online království hraček je internetový obchod vhodný zejména pro rodiny, které chtějí své ratolesti neustále zásobovat spoustou zábavy. Nabízejí hračky všeho druhu, hračky do přírody, lego nebo další věci, které by vás ani nenapadly. Mají velmi výhodný klub hraček, který přináší spoustu výhod, jako je dárek k svátku vašeho dítěte, exkluzivní nabídky nebo vybrané výrobky za speciální výhodné ceny. jsou také známí tím, že podporují různé dětské projekty, takže pomáhají tam, kde je to potřeba. Jejich sortiment je široký a najdete ho i v jejich třiceti kamenných prodejnách.
Recenze Bambule.cz | Podobné jako Bambule.cz
Poslední úprava: 2022-05-09 10:53:29

Hodnocení

https://www.bambule.cz/
4home.cz

Společnost 4home je na trhu již 18 let, a proto ví, co dělá. Jejich sortiment přináší originální kousky pro každou domácnost, ale také praktické výrobky, které by neměly nikomu chybět, protože usnadňují život. V jejich internetovém obchodě si můžete vybrat výrobky z celého světa v několika stylech, ať už si zařizujete kuchyň v moderním stylu nebo ložnici v romantickém stylu. V případě nespokojenosti vám zaručí vrácení peněz a při nákupu nad 1000 Kč je doprava zdarma.
Recenze 4home.cz | Podobné jako 4home.cz
Poslední úprava: 2022-05-09 10:54:37

Hodnocení

https://www.4home.cz/
Zalando.cz

Pokud chcete svůj šatník obohatit o nové a stylové kousky jen z toho nejlepšího internetového obchodu s oblečením, na Zalandu najdete, co hledáte. Zalando vám zaručuje rychlé dodání, vysokou kvalitu a další nadstandardní služby. Webové stránky jsou velmi přehledné a snadno na nich najdete, co hledáte. Nabízejí k prodeji i věci, které někdo dříve vlastnil, ale už mu nedělají radost. Tímto způsobem podporují cirkulaci oblečení, ale v každém případě se snaží podnikat další kroky směrem k udržitelnější módě. Nabízejí také 30denní lhůtu na vrácení těchto produktů.
Recenze Zalando.cz | Podobné jako Zalando.cz
Poslední úprava: 2022-05-09 10:55:29

Hodnocení

https://www.zalando.cz/

Share 15 Best E-shopů