Top 10 Webů pro pejskaře

Chlupatí, roztomilí a čtyřnozí… Psi patří již po několik desetiletí mezi oddané, životní parťáky lidí. Pokud patříte mezi pyšné páníčky čtyřnohého štěstí, dáte jistě za pravdu, že má pes své právoplatné, čestné místo v rodině.  
Představíme vám ředstavíme TOP 10 nejlepších webů pro pejskaře, na kterých naleznete mnoho informací nejen o péči vašeho chlupatého přítele.

hafici.cz

,,Velký přítel psů“. Tak se web hafici.cz představuje svým čtenářům. A je tomu opravdu tak. Na stránkách naleznete nespočet informací o psích plemenech, které poslouží jako pomyslná berlička při výběru psího plemene. Podrobné informace o velikosti a využití daných ras je také součástí širokého spektra informací.
Dozvíte se zde cenné informace a rady, jak s konkrétním plemenem pracovat, na co si dát pozor při výchově nebo se seznámíte s povahovými rysy daného plemena.
A nejen to… V odborných článcích se také dozvíte o nejnovějších trendech v chovatelství, jako například: nebezpečné potraviny pro psy, jak správně pracovat se štěnětem (užitečné rady a postupy), nebo jak se zachovat při zvracení vašeho pejska. A mnoho dalšího.

Recenze hafici.cz | Podobné jako hafici.cz
Poslední úprava: 2023-06-29 08:02:09

Hodnocení

https://www.hafici.cz/

Sdílejte Top 10 Webů pro pejskaře

propejskare.cz

,,Malý, ale šikovný“ – tak by se dal popsat tento blog, který zároveň funguje jako e-shop, nabízející plnící hračky pro čtyřnohé miláčky a lízací podložky.
Celý koncept propejskare.cz začal na facebookových stránkách ,,Se psy podle Veroniky“, kde vystupuje Veronika se svojí tříčlennou psí smečkou. Nápad na e-shop vnikl poměrně nedávno.
Naleznete zde trička i mikiny s psími motivy (merch), který slouží jako podpora Veroniky, která se pro své příznivce zabývá testováním hraček, potřeb pro výcvik a různými dalšími doplňky, které na základě vlastní zkušenosti a pozitivního hodnocení produkt doporučí.
Navíc zde naleznete rozšiřující se blog, ve kterém se Veronika věnuje tématům, které ocení každý pejskař.
E-shop nabízí plnící hračky a lízací podložky, které pejsci milují.

Recenze propejskare.cz | Podobné jako propejskare.cz
Poslední úprava: 2023-06-29 08:05:17

Hodnocení

https://www.propejskare.cz/
pesweb.cz

Pokud uvažujete nad adopcí pejska z útulku – pesweb.cz vřele doporučujeme. Portál nabízí velmi přehledně a jednoduše veškeré informace, které potřebujete vědět, nejen ohledně adopce.
Prioritou webu jsou však psi bez domova a pejsci z útulků, kteří hledají svůj nový domov. Portál také funguje jako prostředí pro adopci. Informace na webu vám popíšou veškerý postup, který je k tomu potřeba. K výběru pejska (i kočky) poslouží ,,katalog“ pejsků.
Portál se také snaží dostat více mezi lidi potřeby azylů, neziskových organizací i útulků, které se zabývají pomocí psům bez domova, jejichž financování je velmi nákladné, proto se zde mohou přihlásit i dárci.
Naleznete zde i centrální databázi ztracených a nalezených pejsků – možnost vytvoření letáčku.

Recenze pesweb.cz | Podobné jako pesweb.cz
Poslední úprava: 2023-06-29 08:14:26

Hodnocení

https://www.pesweb.cz/
spokojenypes.cz

Spokojenypes.cz je velmi ,,nadupaný“ e-shop, ve kterém naleznete vše co potřebujete pro svého čtyřnohého mazlíčka: vodítka, obojky, vitamíny, krmivo, cestovní boxy nebo hračky – zkrátka vše na co si vzpomenete.
E-shop má několik ocenění a svoji vlastní rozvážkovou službu, která zaručuje dodání ještě v den objednání. Tuto možnost však mají pouze obyvatelé Prahy, Brna a blízkého okolí. Ale smutnit nemusíte – pro přespolní mají zajištěného jiného dopravce.
V sekcích ,,Píšeme pro vás“ a ,,Tlapka TV“ se dozvíte spoustu zajímavých a užitečných rad, který je dobré vědět. Vše je krásně a srozumitelně napsáno (namluveno).

Recenze spokojenypes.cz | Podobné jako spokojenypes.cz
Poslední úprava: 2023-06-29 08:21:42

Hodnocení

https://www.spokojenypes.cz/
psycholog-psu.com

Za webovými stránkami psycholog-psu.com stojí Rudolf Desenský – praktik v oboru behaviorismu (teorie zabývající se studiem chování zvířat a jejich reakcí na vnější prostředí), psychologie a poruch chování psů. Specializuje se především na výuku lidí v komunikaci se psy.
Rudolf Desenských se řadí mezi největší odborníky v oblasti psychologie psů. Dokládá to i několik knižních publikací, které vydal k těmto tématům. Jak sám říká: ,,Největší mé hobby je náprava sebevědomí bázlivých, vystrašených a plachých psů, kde byli mými učiteli nejen samotní bázliví psi, ale i vlci, se kterými jsem žil“.
Na těchto stránkách naleznete mnoho cenných informací ohledně výše zmiňovaných témat. Pokud ne, k dispozici je i psí poradna, ve které svou odpověď určitě dostanete.
Nahlédnou také můžete do mikroazylu, který poskytuje azyl pro velká a obří plemena psů s problémovým chováním – agresivita nebo bázlivost.

Recenze psycholog-psu.com | Podobné jako psycholog-psu.com
Poslední úprava: 2023-06-29 08:22:52

Hodnocení

https://psycholog-psu.com/

Sdílejte Top 10 Webů pro pejskaře

noran.cz

Stránka noran.cz slouží jako výživové poradenství pro psy. ,,Zdravá a přirozená výživa je základem pro plnohodnotný a dlouhý život“ – toto se stalo mottem pro vytvoření stránek.
Za webovou stránkou stojí Markéta Langerová, Dis., která je specialistkou na výživu psů pomocí metod B.A.R.F. a P.M.D. Má více než 10 let zkušeností v oblasti výživy pejsků. Své zkušenosti a informace potvrdila v roce 2017, kdy úspěšně složila zkoušky na kanadské univerzitě v oboru Rax Dog Food Nutrition Specialist.
Co tyto zmiňované metody znamenají se dopodrobna dočtete na této stránce díky blogovým článkům a e-bookům, které jsou na stránkách také k dispozici.
Pokud se zajímáte o výživové poradenství, a chtěli byste svému chlupáčovi sepsat jídelníček na míru ušitý, jste tu správně.

Recenze noran.cz | Podobné jako noran.cz
Poslední úprava: 2023-06-29 08:23:49

Hodnocení

https://www.noran.cz/
psiusmev.cz

Webové stránky psiusmev.cz slouží jako funkční komunita pro všechny milovníky psů. Původním plánem pro tvorbu stánek byla pomoc majitelům psů, psům týraným a bez do domova. Zakladatelem stránek je Dominik, v té době student veterinární medicíny, který sám sepisovatel informace do článků.
V současné době si zde můžete zřídit svůj vlastní blog a přispívat tak svými nabytými znalostmi v oblasti výchovy a chovu psů.
Naleznete zde několik desítek článků, které se zabývají všemi možnými kategoriemi, jako například:
• nemoci
• výcvik a výchova psů
• komplexní informace o plemenech
• krmivo
• péče a zdraví
• poradna
• potřeby pro psy
• metoda B.A.R.F.

Recenze psiusmev.cz | Podobné jako psiusmev.cz
Poslední úprava: 2023-06-29 08:24:45

Hodnocení

https://psiusmev.cz/
blog.bafoo.cz

Bafanův blog slouží jako místo s nepřeberným množstvím informací týkajících se nejen výchovy psů. Mnoho užitečných informací, které potřebujete vědět jako psí páníček.
Naleznete zde články, které se týkají každodenního života s chlupatými miláčky, jako například: stěhování s pejskem, léčivé oleje pro psy, jak poznat alergii nebo bradavice a blechy u psů. A mnoho dalších zajímavých témat, které by vás mohli zajímat.
Samostatnou kategorií jsou články, které konkrétně seznamují čtenáře s každým psím plemenem. Dočtete se zde o základní povahové charakteristice, pro koho je dané plemeno vhodné atd.
Blog.bafoo.cz slouží také jako e-shop, ve kterém pořídíte od krmiva přes pomůcky k výcviku, až po oblečky pro čtyřnohé mazlíky.

Recenze blog.bafoo.cz | Podobné jako blog.bafoo.cz
Poslední úprava: 2023-06-29 08:25:47

Hodnocení

https://blog.bafoo.cz/
psychologpsu.cz

Dalším v pořadí jako psycholog psů je Ing. Pavel Bradáč, který stojí za stránkou psychogpsu.cz. Zabývá se nápravou problémového chování u psů a vztahem člověk versus pes.
Na základě svých osobních zkušeností se už od roku 2009 snaží pomáhat lidem najít ten správných a vybalancovaný vztah mezi člověk a psem. Díky tomu pomáhá vytvořit harmonické soužití, založené na důvěře, komunikaci a vzájemného respektu chovatele a psa.
Pro nasbírání informací vám mohou posloužit on-line videa, která vám pomohou pochopit netypické chování některých psů. Další možností jsou také individuální konzultace nebo skupinové akce (tábory), které pomohou upevnit váš vzájemný vztah.

Recenze psychologpsu.cz | Podobné jako psychologpsu.cz
Poslední úprava: 2023-06-29 08:27:35

Hodnocení

https://psychologpsu.cz/
veterina.net

Na stránkách veterina.net naleznete dotazy majitelů nejen psů a odpovědi, na které odpovídají samotní veterináři. Majitelem stránek je Veterinární klinika Klánovice, se sídlem v Praze, která zde představuje své veterinární služby. Zároveň zde ale předává spoustu cenných rad pomocí článků, které jsou odborně zpracované.
Stránka slouží jako středisko informací a zároveň poradna pro neakutní problémy. Pokud budete řešit nějaký nepříjemný problém vaše mazlíčka (ne akutní!) určitě tyto webové stránky navštivte.

Recenze veterina.net | Podobné jako veterina.net
Poslední úprava: 2023-06-29 08:29:47

Hodnocení

https://www.veterina.net/

Sdílejte Top 10 Webů pro pejskaře

Share 10 Best Webů pro pejskaře