Top 15 Aplikací na faktury online

Datum vystavení i přijetí faktury, jméno, příjmení, adresa jak dodavatele tak také odběratele, typ dokladu či číselná řada. To vše a mnohé další jsou povinné náležitosti faktur. Aby vám z toho nešla hlava kolem, existuje spousta internetových stránek, které ví jak na faktury. Pokud najdete tu správnou aplikaci, fakturu lze vystavit během několika málo okamžiků. My vám přinášíme přehled hned 15ti nejvyužívanějších webových stránek s vystavováním faktur online.

iDoklad

iDoklad je platformou, kterou lze využít nejenom z webového prohlížeče, ale také v mobilní aplikaci. Tu si lze, stejně jako založení účtu, stáhnout zdarma. Zajistí vám přehledný seznam všech dokladů, ke kterému se lze kdykoliv přihlásit. Fakturu zvládnete vytvořit i zaslat odkudkoliv na světě. 
Díky propojení s hned čtyřmi českými bankami automaticky dochází k rozpoznání zaplacených plateb. Platformu si můžete na 60 dní vyzkoušet zdarma. Pokud se rozhodnete rovnou zaplatit, nespokojeným zákazníkům iDoklad během prvních třiceti dnů garantuje vrácení peněz.

Recenze iDoklad | Podobné jako iDoklad
Poslední úprava: 2022-12-12 11:10:54

Hodnocení

https://www.idoklad.cz/

Sdílejte Top 15 Aplikací na faktury online

Fakturaonline

Pro ty, kdo vydávají faktury pouze občas a nepotřebují v nich mít přehled online, je tu fakturaonline.cz. Úvodní stránka vás rovnou zavede k vytvoření faktury. Krok za krokem vyplníte všechny podstatné náležitosti, takže na nic nemůžete zapomenout. Aplikace garantuje vystavení jednoho dokladu již během třiceti vteřin. Vystavená faktura vám pak přijde na email. To vše získáte za pouhých 29 Kč měsíčně. Pokud chcete mít vystavené faktury v systému uložené a pro jistotu chcete mít i přístup k jejich úpravám, pak je cena dvojnásobná. Tedy 58 Kč za měsíc.
Recenze Fakturaonline | Podobné jako Fakturaonline
Poslední úprava: 2022-12-12 11:15:32

Hodnocení

https://www.fakturaonline.cz/
Fakturyweb

Další možností, tentokrát bez nutnosti registrace, je vystavování faktur přes fakturyweb.cz. Ta má již více než 90 tisíc spokojených uživatelů. Klient jednoduše online zadá vše o dodavateli i odběrateli a další nutné náležitosti faktury. Doklady je možné vystavovat bez jakéhokoliv přihlášení. V takovém případě se ukládají do formátu PDF. Zdarma se lze registrovat hned na jeden rok. Vyplnění faktur je rychlejší, neboť dochází k automatickému doplnění údajů. Faktury jsou automaticky odesílány na email a lze je exportovat i do jiných souborů. Po prvním roce je pak nutná úhrada 899 Kč za rok.
Recenze Fakturyweb | Podobné jako Fakturyweb
Poslední úprava: 2022-12-12 11:23:38

Hodnocení

https://www.fakturyweb.cz/
Fakturoid

Fakturoid považuje každého podnikatele za nebojácného hrdinu. I proto se snaží neplýtvat jejich časem. Při vystavování faktur stačí zadat IČO a systém si již sám vygeneruje potřebné informace. Faktura je vytvořena ihned a dokonce si lze vybrat hned z pěti možných provedení. Součástí je vygenerovaný QR kód pro okamžité provedení platby. Podle toho, zda používáte verzi zadarmo, nebo si připlatíte za základní, nebo komplet verzi, se odvíjí nejenom cena, ale také balíček služeb, které lze využívat.
Recenze Fakturoid | Podobné jako Fakturoid
Poslední úprava: 2022-12-12 11:24:35

Hodnocení

https://www.fakturoid.cz/
Vyfakturuj

Na 30 dní zdarma si lze vyzkoušet také program Vyfakturuj. Usnadňuje vystavování faktur plátcům i neplátcům DPH. A to jak živnostníkům, tak také firmám. Výhodou je úvodní video, které vám v několika minutách ukáže, jak lze fakturu vytvořit i jaké všechny další služby systém nabízí. Stačí deset kliknutí a fakturu máte v počítači či mobilu nebo tabletu ihned vytvořenou. Vystavené doklady se automaticky přehledně ukládají. Aplikace nabízí také propojení s bankami, které sleduje uhrazení plateb zákazníky.
Recenze Vyfakturuj | Podobné jako Vyfakturuj
Poslední úprava: 2022-12-12 11:25:55

Hodnocení

https://www.vyfakturuj.cz/

Sdílejte Top 15 Aplikací na faktury online

BitFaktura

Online vystavování faktur s možností okamžitého tisku a dalších úprav dokladů. Výhodou oproti většině programů je automatické přepočítávání konečné částky. Stačí tak zadat netto, nebo brutto částku a o zbytek se aplikace BitFaktura postará sama. Lze využít služby vystavování pravidelných faktur a systém má přehled také o obsluze skladů a evidenci nákladů. Systém lze vyzkoušet zdarma a poté si koupit určitou z nabízených úrovní.
Recenze BitFaktura | Podobné jako BitFaktura
Poslední úprava: 2022-12-12 11:27:08

Hodnocení

https://bitfaktura.cz/
Bohemiasoft

Webová stránka, kde bez zbytečných průtahů dokážete vystavit fakturu. Snadné a rychlé vyplnění kolonek, možnost vložit logo i poznámku. Při vystavování faktur na této webové stránce se vyhnete zbytečnému přihlašování se či registraci. Během pár chvil je faktura vystavena. Pohlídat si musíte pouze číslo faktury, které není automaticky vygenerováno. Po zadání položek, jejich ceně a počtu měrných jednotek se automaticky vypočítá celková cena. Lze zde také stanovit procentuální slevu, která je automaticky odečtena od výsledné částky.
Recenze Bohemiasoft | Podobné jako Bohemiasoft
Poslední úprava: 2022-12-12 11:28:51

Hodnocení

https://bohemiasoft.cz/
Superfaktura

Fakturu vystavenou online na pár kliknutí zvládne také program Superfaktura.cz. Jeho hlavním posláním je podnikání s radostí a ušetřený čas nejen při vystavování faktur. Na 30 dní zdarma si lze vyzkoušet bezpečné a chráněné vystavování online faktur. Aplikaci lze využívat jak v počítači tak také v mobilním telefonu. Ověřený systém má tisíce spokojených zákazníků z řad soukromých podnikatelů i firem. Plátci i neplátci DPH se jej naučili ovládat během několika málo okamžiků.
Recenze Superfaktura | Podobné jako Superfaktura
Poslední úprava: 2022-12-12 11:30:22

Hodnocení

https://www.superfaktura.cz/
Fakturovač

Cloudový účetní a fakturační systém dokáže snadno vytvářet zálohové i běžné faktury. Ty si lze stáhnout v PDF, nebo je možnost přímo je posílat zákazníkům emailem. Díky napojení na banky dochází ke snadnému párování plateb a problémem není ani evidence tržeb v EET. Fakturovač zadarmo šetří čas nejenom při vystavování online faktur.
Fakturovač za vás mimo jiné sleduje také úhradu plateb od zákazníků. V případě nedodržen termínů pak automaticky rozesílá email s upozorněním. Při nalezení chyby ve faktuře lze snadno vytvořit opravné daňové doklady. Ty se dají zákazníkovi poslat stejně snadno jako klasické faktury.

Recenze Fakturovač | Podobné jako Fakturovač
Poslední úprava: 2022-12-12 11:31:43

Hodnocení

https://www.fakturovac.cz/
mPohoda

Mezi velmi často využívané aplikace na online vystavování faktur patří také Mpohoda. Intuitivní aplikace, s kterou lze zadarmo vystavit až 100 faktur. Online lze vystavit nejenom faktury, ale také prodejky. Aplikaci můžete využívat na jakémkoliv zařízení. Existuje funkce zpětných úprav a součástí je také přehled již vydaných účetních dokladů.
Recenze mPohoda | Podobné jako mPohoda
Poslední úprava: 2022-12-12 11:32:45

Hodnocení

https://www.mpohoda.cz/

Sdílejte Top 15 Aplikací na faktury online

Galaxima Faktury

Vystavování faktur i zálohových faktur na pár kliknutí nabízí Galaxima Faktury. Aplikace je určena jak pro plátce, tak také neplátce DPH. Zjednodušené podnikání využívá již více než 20 tisíc klientů. Ti si oblíbili především snadné ovládání webu bez nutnosti nějakých speciálních znalostí. Intuitivně se tak již při prvním použití dá vystavit faktura za několik minut. V případě, že si zaplatíte variantu „Pro účetní“, dokáže se k přehledu faktur dostat každý, kdo od vás získá přístupové údaje. Přihlásit se tak dá na jakémkoliv zařízení, které je bezpečně připojeno k internetu. I ta nejlevnější placená verze automaticky umožňuje vystavení faktur s QR platbou a EAN kódem.
Recenze Galaxima Faktury | Podobné jako Galaxima Faktury
Poslední úprava: 2022-12-12 11:33:55

Hodnocení

https://www.gxfaktury.cz/
iFaktura

Jednoduché ovládání vašeho účetnictví online. To zajišťuje aplikace iFaktura. S tou během několika málo okamžiků vytvoříte vydané faktury, zálohové faktury či opravné daňové doklady. Samozřejmostí je také možnost vystavení dodacího listu nebo objednávky. Vše zvládnete na pár kliknutí a během pár sekund. Přehledná aplikace zaručuje rychlé zorientování. I při prvním zapnutí tak hned budete vědět, jak na vystavování jednotlivých účetních dokladů. A to ať už jste podnikatelem, nebo firmou.
Recenze iFaktura | Podobné jako iFaktura
Poslední úprava: 2022-12-12 11:36:12

Hodnocení

https://ifaktura.cz/
FLOWii

Flowii je programem, jehož největší výhodou je to, že je zdarma. Při vystavování faktur tak zbytečně neutratíte ani korunu. Online lze vytvořit nejenom faktury, ale také objednávky, cenové nabídky nebo dodací listy. Doklady se v návaznosti na datum a také své číslo přehledně evidují. Zdarma můžete vyzkoušet také databázi klientů. Faktury jsou evidovány v přehledných grafech, kde lze sledovat vyfakturované částky za vámi stanovené období.
Flowii představuje aplikaci, kde najdete všechny potřebné informace na jednom místě. Ze seznamu klientů tak dokážete vyčíst jakoukoliv historii s jednotlivými obchodními partnery. Samozřejmostí je napojení na banky, kdy systém sleduje, zda byly faktury včas uhrazeny.

Recenze FLOWii | Podobné jako FLOWii
Poslední úprava: 2022-12-12 11:40:16

Hodnocení

https://www.flowii.com/cz/
Imboss.cz

30 vteřin. To je doba, za kterou Imboss.cz garantuje vystavení faktury. Zdarma můžete vyzkoušet aplikaci, která za standard považuje nejenom šablony pro vystavování faktur, ale také automatické odesílání faktur emailem, vystavování faktur v cizích měnách či automatické přiřazení QR kódu. K fakturám, které vypadají opravdu profesionálně lze přidat také naskenovaný podpis nebo vlastní logo.
Aplikace nabízí mnoho užitečných funkcí. Najdete zde možnost vytvořit přímo z vydané faktury také dodací listy. Čas vám ušetří i automatické zasílání upomínek zákazníkům emailem. Obchodníci jistě ocení i vydávání zahraničních faktur.

Recenze Imboss.cz | Podobné jako Imboss.cz
Poslední úprava: 2022-12-12 11:47:46

Hodnocení

https://imboss.cz/
iÚčto

Přehledný fakturační systém představuje aplikace iÚčto. Ta zajišťuje nejenom rychlé vystavování faktur, ale také snadné propojení s internetovým bankovnictvím či automatické vystavení faktury s QR kódem. iÚčto je moderní aplikací, kterou lze bez nutnosti instalace využívat po připojení k internetu v jakémkoliv prohlížeči.
iÚčto neposkytuje pouze online vydávání faktur. Mezi další služby, které nabízí patří i online daňová evidence, vedení online účetnictví či sledování ceníků a skladů vaší firmy.
Snadné online vystavení faktur
Době, kdy se faktury vystavovaly ručně, již dávno odzvonilo. Nyní je možné vybrat si z více, či méně dobrých aplikací, které vám za poplatek, nebo zadarmo dokážou během pár vteřin faktury vystavit online.

Recenze iÚčto | Podobné jako iÚčto
Poslední úprava: 2022-12-12 11:49:19

Hodnocení

https://www.iucto.cz/

Share 15 Best Aplikací na faktury online