Top 15 Online zlatnictví

Pokud při výběru šperků preferujete především kvalitně odvedenou práci snoubící se s dokonalým vzhledem českých zlatníků, pak je náš seznam TOP 15 online šperkařství právě pro vás. Z pohodlí domova si lze na e-shopech vybrat šperky vyráběné zlatými českými ručičkami. Tradiční česká šperkařství odvádí v tomto oboru tu nejlepší práci.

Silvego

Rodinným šperkařstvím je Silvego. To na českém trhu najdeme již od roku 1999. Na skladě mají nepřetržitě více než 150 000 výrobků. Zakládají si na originalitě a jedinečnosti. Pokud pořídíte Silvego šperk, u jiné značky jej rozhodně nenajdete. Kromě jedinečných kousků nabízí také poradenský servis.
Tradiční česká firma, která vznikla na samém konci minulého století, má v nabídce stříbrné i zlaté šperky, levnější variantou je materiál z oceli. Jejich šperky jsou ozdobeny pravými perlami, drahými kameny i diamanty.

Recenze Silvego | Podobné jako Silvego
Poslední úprava: 2023-10-25 13:49:58

Hodnocení

https://www.silvego.cz/

Sdílejte Top 15 Online zlatnictví

Šperkařství Rýdl

Dalším českým šperkařstvím je Šperkařství Rýdl. Firma fungující již od 90. let minulého století si zakládá na moderním designu doplněným precizní ruční prací za využití těch nejmodernějších technologií.
Šperkařství oceňuje stálé zákazníky a tak nabízí věrnostní program. Díky němu zákazník může získat až 10% slevu. Rýdl pracuje s materiály, jakými jsou bílé, žluté a růžové zlato. Najdeme zde ale i brilianty, perly či safír nebo rubín. Kvalita je pro tradiční českou firmu základem. V nabídce najdeme také šperky pro děti a náušnice pro miminka.

Recenze Šperkařství Rýdl | Podobné jako Šperkařství Rýdl
Poslední úprava: 2023-10-25 13:52:51

Hodnocení

https://www.prsteny.cz/
Eppi

Zlatnictví Eppi se specializuje především na výrobu originálních šperků, které vychází z představ zákazníka. Přitom propojuje tradiční umění šperkařství s nejnovějšími technologiemi. Nejdůležitější je kvalita a na výbornou odvedená práce.
Dílna plná zkušených zlatníků se nachází v Praze. Právě zlatníci propojují tradiční šperkařskou práci s 3D modelováním, gravírováním či laserovým svářením. Eppi se snaží všemi možnými prostředky vytvořit originální a kvalitní šperky, které jejich nositele chytnou za srdce. Firma má svou vlastní nabídku, je možné ale přijít také se svým vlastním návrhem šperku.

Recenze Eppi | Podobné jako Eppi
Poslední úprava: 2023-10-25 13:54:35

Hodnocení

https://www.eppi.cz/
Majya Jewelry

Tento výrobce si zakládá především na celkovém zážitku. Kromě nádherného šperku tak online dostanete i příjemný servis během nákupu. Základem této firmy jsou kvalitní materiály a řemeslné zpracování. Všechny stříbrné šperky jsou odolné a vyrobené z hypoalergenního stříbra.
Majya nabízí šperky pro muže, ženy i děti. V nabídce naleznete stříbrné náramky, řetízky, přívěsky, prsteny a mnohé další. I přesto, že je Majya mladou firmou s nepříliš velkými zkušenostmi, na produktech to rozhodně není vidět. Šperkařství odvádí kvalitní práci.

Recenze Majya Jewelry | Podobné jako Majya Jewelry
Poslední úprava: 2023-10-25 13:57:38

Hodnocení

https://www.majya.cz/
Mialis

Mialis razí heslo, že "šperk je zrcadlem jedinečnosti". Na tomto e-shopu naleznete originální a do detailu propracované šperkařské skvosty. V nabídce jsou dámské i pánské šperky. O ruční výrobu se stará zakladatel značky a zlatník Albert Mustaev.
Firma na šperky nabízí doživotní záruku. Kromě nabídky již hotových šperků, které je možné následně upravit, lze také zažádat o výrobu svého vlastního šperku. Ať už se jedná o prstýnek, náušnice či jiný druh šperku, na základě fotografie nebo nákresu je firma Mialis schopna vytvořit přesně to, po čem zákazník touží.

Recenze Mialis | Podobné jako Mialis
Poslední úprava: 2023-10-25 13:59:01

Hodnocení

https://www.mialis.cz/

Sdílejte Top 15 Online zlatnictví

Stefany

Stefany je českou rodinnou firmou s dlouholetou tradicí. Ta začala již v době okolo roku 1925. Nejdříve firma pracovala s českými acháty, později ale přidala i další kameny. Jedná se o šperky, jejichž hlavní roli hraje právě tento materiál.
Tyto jedinečné šperky se dostaly i za hranice naší země. Jako doplněk je nosí i Její královská Výsost, hraběnka z Wessexu. Firma si zakládá na originalitě a jedinečnosti. Šperky jsou vhodné pro milovníky kamenů, kteří věří na jejich sílu.

Recenze Stefany | Podobné jako Stefany
Poslední úprava: 2023-10-25 14:01:06

Hodnocení

https://www.stefany-sperky.cz/
Bohemia Garnet

Bohemia Garnet k návrhům používá moderní počítačový program
Bohemia Garnet již od minulého století vyrábí šperky v malosériích či jednotlivě na zakázku. Firma dbá na to, aby byl každý z výrobků originálem. Při výrobě jsou využívány české kameny, jako je pyrop nebo vltavín. Brilianty mají brus, který splňuje požadavky mezinárodní certifikace HRD, GIA.
Firma drží krok s moderními technologiemi. Je tak jednou z vůbec prvních šperkařských firem nejenom v České republice, ale také v Evropě, která na návrh šperků používá speciální počítačový program CAD. Ten zajišťuje, že je vše naplánováno do posledního milimetru.

Recenze Bohemia Garnet | Podobné jako Bohemia Garnet
Poslední úprava: 2023-10-25 14:02:17

Hodnocení

https://www.bohemiagarnet.cz/
Fabos

Fabos je českou firmou, která nabízí především cenově dostupné šperky. I tak se ale jedná o kvalitní a ruční výrobu šperků. Firma nabízí ručně vyráběné náušnice, náhrdelníky, brože, prsteny nebo náramky.  Kromě zkušených zlatníků tvoří součást týmu také vlastní designerský tým. Díky tomu je v jejich nabídce i výroba na zakázku. Můžete si tak nechat vyrobit šperk přesně podle vašeho návrhu.
Většina šperků je zdobena českými krystaly. Šperkařství k výrobě používá své vlastní materiály, které jsou zdravotně nezávadné, hypoalergenní a nepodléhají zčernání.

Recenze Fabos | Podobné jako Fabos
Poslední úprava: 2023-10-25 14:03:47

Hodnocení

https://www.fabos.cz/
Zlatnictví Jelínek

České zlatnictví Jelínek se specializuje na dámské a dětské šperky
České zlatnictví Jelínek začalo svou činnost již v roce 1930. Na to navázalo registrací puncovním úřadem a fungováním od roku 1992. Na e-shopu je možné vybrat šperky z různých materiálů a také šperky s brilianty. Možností je i výroba šperku přesně na míru podle požadavků a přání zákazníka.
Zlatnictví Jelínek nabízí i ryteckou práci. A to jak do zlatých, tak i stříbrných šperků. Při výrobě jsou používány zlaté, stříbrné a platinové materiály. Zlatnictví vyrábí šperky pro ženy, miminka i starší děti.

Recenze Zlatnictví Jelínek | Podobné jako Zlatnictví Jelínek
Poslední úprava: 2023-10-25 14:05:45

Hodnocení

https://www.zlatnictvi-jelinek.cz/
Klenota

Klenota propojuje kvalitní materiál s tradičními metodami výroby
Od roku 2008 vyrábí šperky česká značka KLENOTA. Ta se snaží propojit šperkařství a zlatnictví s dlouholetou historií tohoto řemesla. Ručně jsou, na základě tradičních metod, vyráběny kvalitní šperky od vyučených zlatnic se zkušenostmi.
Pražská firma se snaží vyrábět jednoduché, přesto ale nadčasové a elegantní šperky, které jsou jedinečné.  Firma má ve své nabídce exklusivní kolekce. Najdete v ní ale také zásnubní a snubní prsteny, náušnice, náhrdelníky, náramky nebo šperky s perlami. I přesto, že můžete navštívit pražskou pobočku, KLENOTA jakýkoliv servis zařizuje také online.

Recenze Klenota | Podobné jako Klenota
Poslední úprava: 2023-10-25 14:06:54

Hodnocení

https://www.klenota.cz/

Sdílejte Top 15 Online zlatnictví

Šperky Milan Jiříček

Téměř stoletou šperkařskou historii má výrobce šperků značky Jiříček. Kvalitní výroba šperků navazuje na rodinnou tradici, jejíž kořeny sahají až do období první republiky. V dílně v Jablonci nad Nisou od roku 1990 funguje firma Milan Jiříček. Ten je zlatníkem dbajícím na kvalitní výrobu šperků. 
Na e-shopu najdete sady šperků i jednotlivé kusy doplňků. Pokud si na e-shopu nevyberete, pak je možnost požádat o vyrobení svého vlastního šperku. Výrobu šperku na zakázku lze sjednat online.

Recenze Šperky Milan Jiříček | Podobné jako Šperky Milan Jiříček
Poslední úprava: 2023-10-25 14:08:47

Hodnocení

https://sperkyjiricek.cz/
Aranys

Originální šperky vyrábí česká firma ARANYS. Firma prodává šperky s pravými kameny. Ty nabízí pod sloganem "Aranys sluší tělu i duši". Pro firmu je důležitá spokojenost zákazníka a také komunikace s ním. Při případných problémech se šperkem tak vše dokážete vyřešit v klidu a především rychle.
Nabídka je opravdu pestrá od bižuterních šperků, až po pozlacené či stříbrné doplňky. Dalším na výběr jsou zirkonové či ocelové materiály. Některé ze šperků jsou také doplněny pravými léčivými a minerálními kameny.

Recenze Aranys | Podobné jako Aranys
Poslední úprava: 2023-10-25 14:10:03

Hodnocení

https://aranys.cz/
Mooyyy

Mooyyy je designovým šperkařstvím zakládajícím si především na originalitě. Firma pravidelně spolupracuje s talentovanými designéry. Najdete zde jedinečné šperky, které jsou často extravagantní, přesto ale nádherné. Mezi designéry, kteří spolupracovali na výrobě šperků, patří Anna Marešová, Daniel Pošta či Kristýna Malovaná.
Jógou a přírodou původně inspirovaná šperkařská firma dala vzniknout jedinečným šperkům od významných českých umělců. Najdete zde tak rozměrné množství materiálů, které byly při výrobě použity. Zlato, stříbro, kaučuk, ale také přírodní materiály jakými je například semeno rudraksha nebo láva či říční perla dávají vzniknout opravdu pestré nabídce.

Recenze Mooyyy | Podobné jako Mooyyy
Poslední úprava: 2023-10-25 14:13:30

Hodnocení

https://www.mooyyy.cz/
Loee

Loee používá pouze materiály s ověřeným původem
Kvalitní materiály i zpracování šperků nabízí ryze české šperkařství LOEE. Na základě vlastních návrhů vznikají šperky různých designů. Základem jsou drahé kameny, zlato a poctivé řemeslo zlatnických mistrů.
Firma si zakládá na kvalitě. Každý z použitých drahých kamenů i zlato tak mají svůj ověřený zdroj. K výrobě je využíváno bílé, žluté i růžové zlato. Vybrat si můžete šperky s diamanty, s přírodními materiály či šperky pouze čistě ze zlata. LOEE vyrábí jak nenápadné šperky, tak i jedinečné doplňky pro sebevědomé ženy.

Recenze Loee | Podobné jako Loee
Poslední úprava: 2023-10-25 14:15:02

Hodnocení

https://www.loee.cz/
Preciosa

Preciosa je českou firmou vycházející z tradice českých sklářských mistrů. Značka spojuje tradici českých sklářů s mistrovským dílem zlatníků. Ve výrobě drží krok s novinkami moderních technologií. Inovací dosahuje díky nanotechnologiím i 3D  modelování.
Kromě bižuterního průmyslu se zabývá také sklářstvím. Mezi rozsáhlou nabídku patří vyrábění šperků, křišťálových dekorací i svítidel či výroba šperkových broušených kamenů. Šperkařství rozhodně není upozaděno. Široká nabídka šperků obsahuje pánský i dámský sortiment. Specializuje se také na výrobu svatebních šperků, šperkovnic či manžetových knoflíků. Kromě výběru z jich navržených šperků je také možnost zakázkové výroby.

Recenze Preciosa | Podobné jako Preciosa
Poslední úprava: 2023-10-25 14:16:08

Hodnocení

https://www.preciosa.com/cs/home

Share 15 Best Online zlatnictví